REKLAMmonsters reloaded advertisement

Daha önce yaptığımız es3tag Cloud9 Kadrosuna Katılabilir haberinde bahsedilen söylemler doğru çıktı ve transfer resmi olarak gerçekleşti.

Astralis takımının bir süredir gerçekleştirmeye çalıştığı “10 kişilik takım kurma” projesinin ilk oyuncularından birisi Danimarkalı yetenek Patrick ‘es3tag‘ Hansen’di. Astralis CEO’su ve takım koçundan yapılan açıklamalara göre özetle takım es3tag’i elinde tutmak istemiş fakat oyuncu transferin gerçekleşmesi yönünde kararını almış.

Cloud9 Genel Menajeri HenryG‘nin diğer oyuncular için yaptığı gibi es3tag transferinin de bütçesel detaylarını paylaşmasının ardından ortaya çıkan rakamlar tüm CS:GO topluluğunu bir hayli şaşırtmayı başardı.

Tam 2.1 Milyon Dolar değerinde olan es3tag transferi diğer 4 oyuncudan çok daha fazla. Karşılaştırmak gerekirse aktif kadroda oynayan bir başka oyuncu Ricky “floppy” Kemery için yapılan transferin değeri 432.000 Dolar seviyesinde. Bir başka oyuncu ve temsilcimiz Özgür “Woxic” Eker ise 1.3 Milyon Dolar civarında transfer olmuştu.

Önceki içerikXbox Series X Konsolunun Oyunları Açıklandı
Sonraki içerikLeague of Legends Worlds 2020 Çeyrek Final Karşılaşmaları Başladı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin