Infinity Ward, Call of Duty:Modern Warfare & Warzone için güncelleme getirdi.Call of Duty:Modern Warfare & Warzone 8 Mayıs güncelleme notları.

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer ve Warzone battle royale için yeni bir güncelleme yayınladı ve yeni bir Solo eşleşme ile 10v10 Shipment modu getirdi.Call of Duty geliştiricileri Infinity Ward için içinde olduğumuz hafta yoğun bir hafta gibi gözüküyor. Multiplayer’e yeni içerikler eklemenin yanı sıra hafta boyunca Warzone için  bir çok düzeltme güncellemesi getirdi.

Sezon başlangıcında Call of Duty:Warzone için daha fazla mod ve oyun çeşitliliğinin yolda olduğu Warzone severlere aktarılmıştı. Bu hafta içerisinde ise getirilen mod ile BR Solo yerine Stimulus Solos getirdi. Bu modun farklılı ise içerisinde Gulag eşleşmesiyle yeniden doğma bulunmamakta.

Düşman oyuncuların paraşüt ile çıkardığı çağrı sesi güncellendi.

Battle Royale ya da plunder oynadığımız oyunlarda, düşmanların paraşüt ile havadan aşağıya inerken farketmemizi sağlayan ses faktörünün yüksekliği ve yarıçapı azaltıldı. Düşmanlar havada süzülürken artık daha geç bildirilecek. Bunun yanı sıra oyundan kısa bir süreliğine kaldırılan helikopter oyuna tekrardan eklendi.

Multiplayer :

Shipmen 7/24 modu, Shipmen 10v10 olarak değiştirildi.  Bunun  ile birlikte harita içerisinde ki oyuncu sayısı artarken, kaos ortamı ve savaş hissiyatı arttırıldı. 2v2 moduna  ise ilave 1 oyuncu ekleyerek 3v3 Gunfight Knives Only olarak güncellendi.

Güncelleme detayları:

 • Warzone:
  BR Solos’un BR Stimulus Solos ile değiştirilmesi.
  Paraşüt yapan düşman oyuncuların çağrıldığı yükseklik ve yarıçap azaltıldı. (BR)
  Helikopterleri geri ekleme.
 • Modern Warfare:
  7/24 Shipment yerine 10v10 Shipment eklendi.
  Sadece 3v3 Gunfight Knives Only eklendi.

 

Önceki içerikNevada, Espor bahisine izin verdi
Sonraki içerikLa Liga TOTSSF kartları, FIFA 20’ye eklendi
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin