EA, İspanya futbol ligi olan La Liga’nın TOTSSF kartlarını, FIFA 20’ye ekledi.

Geçen hafta cuma günü oyuna Premier Ligi’nin TOTSSF kartları oyuna eklenmişti. Dün ise İspanya’nın futbol ligi La Liga’nın TOTSSF kartları oyuna eklendi. Kartlara baktığımız zaman Messi, defans özellikleri hariç diğer özellikleri ile göz dolduruyor. TOTY Messi kartından bir tık daha iyi olan TOTSSF Messi kartı, La Liga ve Arjantinli oyunculardan oluşan kadrolar için çok güzel bir sağ kanat tercihi olabilir.

Defanslara baktığımız zaman Varane oyunun meta kartı olduğu için La Liga liginin en iyi kartı olabilir. Ayrıca Real Madrid’in stoperi Sergio Ramos’ta 91 hız ve 97 defans özelliği ile birlikte TOTSSF Varane ile çok iyi bir ikili olabilir. Normal kartında oldukça yavaş olan Kroos, TOTSSF kartı ile birlikte orta saha oyuncusu arayanlar için iyi bir tercih olabilir.

Oblak ve Ter Stegen’de kaleci olarak oyuna eklendi ancak oyunda kalecilerin ne kadar etkisiz olduğunu herkes bildiği için, özellikleri her ne kadar yüksek özelliklere sahip olsalar da, kaleciler tercih edilmeyecek kartların başında geliyor. Özellikle Griezmann, Fekir, Benzama’da atak oyuncusu arayan kişilerin vazgeçilmesi olmaya aday.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin