Geçtiğimiz günlerde haberini yapmış olduğumuz, yapımcılığını Activision’un yaptığı Call Of Duty:Modern Warfare Alpha sürümü çıktı.

Call of Duty®: Modern Warfare® | Multiplayer Reveal Trailer

Ücretsiz indirilebilecek.

PS4’te denemek için yeni bir şey bekleyen hayranlara Activision’dan bazı harika haberler verildi.Bu haftasonu, PlayStation 4’te test etmek için piyasaya sürülen Call of Duty Modern Warfare Alpha sürümünü ücretsiz olarak indirebilecek.

Sadece indirmek ve oynamak ücretsiz olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir PS Plus üyeliği de gerektirmeyecek.

Bu, herhangi bir PS4 sahibinin bu hafta sonu yalnızca internet bağlantısıyla Call of Duty Modern Warfare oynayabileceği anlamına geliyor.Kritik Alfa Intel etkinliğinin 1. Bölümünün 23 Ağustos Cuma günü başlaması planlanıyor ve yalnızca PS4’te kullanıma sunulacak.

Oyunun test süresi boyunca 2v2  oyun modu ve 5 harita aktif olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu alpha testi ile beraber oyun içerisinde bulunan sunucu hataları,Bug problemleri, oyun hataları ve diğer problemler ile ilgili değerlendirme yapılabilecek.

Kritik test aşamasının bir kısmı, Eylül ayında daha fazla platformda satışa sunulacak olan Modern Warfare beta’sının lansmanıyla başlayacak.Modern Warfare için çok oyunculu beta sürümü ayrıca açık bir versiyonunu da içerecek, yani bir ön siparişe ihtiyacınız olmayacak.

23 Ağustos-25 Ağustos arasında Ps4 platformu üzerinden indirebilirsiniz.

Sosyal Medya Platformlarımız

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin