Seul, Güney Kore —24 Mayıs 2023- Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da yeni yaz sezonunun bugün başlayacağını duyurdu. Bu sezon, karakter gelişme avantajlarının yanı sıra, en iyi aşama bir at elde etmek için atları evcilleştirmeye odaklanıyor. Maceracıların, Black Desert’ın uçsuz bucaksız dünyasında daha hızlı seyahat etmelerini sağlayacak bir Rüya Atı edinme fırsatından yararlanmaları şiddetle tavsiye ediliyor.

Sıcak Yaz Sezonu Avantajları

Maceracılar, “S: Ani Hızlanma”, “Ani Hızlanma”, ve “S: Yana Hareket” gibi hareket becerilerine sahip “Aşama 8 Altın At” elde etmek için Sezon Pasosu boyunca sezonluk karakterler oluşturabilecek ve mücadeleleri tamamlayabilecek. Bu temel becerilerle, maceracılar hızlı bir şekilde Yarış Atı uyanışını deneyebilecek ve bir Rüya Atı edinebilecek.

Rüya Atı sadece görkemli bir seyahat yöntemi değil aynı zamanda Black Desert Türkiye&MENA’da en çok arzu edilen başarımdır. Her biri benzersiz bir görünüme ve yeteneğe sahip üç tür Rüya Atı vardır. Örneğin, Efsanevi Diné tek boynuzlu ata benziyor ve hareket hızı düşmeden çölde dörtnala koşma yeteneğine sahip.

Buna ek olarak, maceracılar Sezon Pasosu’ndaki aşamaları tamamlayarak ‘’Yaz Nişanı” toplayabilecek. Bu Nişanlar, Valks’ın Tavsiyesi (+140), Silah Takas Kuponu 3 tür Set, Krogdalo’nun Köken Taşı ve Pet Seçim Kutusu gibi çeşitli ödülleri almak üzere takas edilebilecek.

Black Desert Türkiye&MENA’da Woosa Sınıfı Etkinlik Rüzgarı Esiyor!

Daha önce duyurulduğu gibi, maceracılar “[Woosa] Yeni Gücü Keşfetme Hazırlığı!” etkinliğinin tadını çıkarabilecek ve 31 Mayıs’ta yayınlanacak Woosa’nın Uyanış versiyonuna hazırlanabilecekler. Bir Woosa karakteriyle Level 56’ya ulaşan maceracılar, kitap slotuna takılabilen bir Woodo Okulu’nun Do Büyüsü Kitabı edinebilecek. Bu kitap %100 Level EXP’si, %20 Beceri EXP’si ve %10 Eşya Düşürme Artış Oranı gibi çeşitli güçlendirmeler içeriyor.

Son olarak Black Desert Türkiye&MENA, 26 Mayıs’ta resmi YouTube kanalı üzerinden Geliştirici Yorumu videosunun prömiyerini yapacak. Maceracılar, yakında çıkacak olan Woosa sınıfının Uyanışı ve “Sabah Işığı Diyarı” genişletmesi hakkında daha fazla ayrıntı edinebilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki içerikViking Rise Viking Dünyasına Hükmedecek Yeni Liderleri Çağırıyor
Sonraki içerikİlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Ekleniyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin