Pearl Abyss geçtiğimiz cuma günü yeni “Kış Dağı” bölgesinin ve yeni “Guardian” sınıfının 27 Haziran’da yayınlanacağını duyurdu. Black Desert Mobile, yeni bölgenin ve yeni sınıfın gelişini kutlamak için, maceracıların 20 dakika boyunca “Kartanesi Vadisi” üzerinden yeni bölgeyi ön izlemelerine olanak tanıyan bir oyun içi etkinlik düzenliyor.

Yeni Guardian Sınıfı Oyuna Dahil Oluyor

Black Desert Mobile, 7 Haziran’da yayınladığı Geliştirici Yorumları videosunun ardından, yakında çıkacak bölge için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda, Black Desert Mobile’ın NPC’si Margot Nine, kesintisiz kar yağışı ile kaplanmış bir arazi olan Kış Dağı’nı tanıttı. Ayrıca maceracıların yeni bölgede yenmeleri gereken acımasız canavarları da gözler önüne serdi.

Yeni bölgeye göz atmak için Margot Nine’nin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Kış Dağı’nı koruyan güçlü savaşçı Guardian, yeni bölgeyle birlikte oyuna dahil olacak. Guardian, ana silah olarak Savaş Baltası’nı ve alt silah olarak da Savaş Kalkanı’nı kullanıyor. Yakın dövüş stilini kullanan Guardian, düşmanlarına acımadan saldırmak için silahlarını kuşanıyor.

Kartanesi Vadisi Etkinliği Ödüllerle Dolu

Yaklaşan Kış Dağı ve Guardian güncellemelerini kutlamak için Black Desert Mobile, 26 Haziran’a kadar “Kartanesi Vadisi” isimli bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik boyunca maceracılar yakında çıkacak olan bölgeyi önceden deneyimleyebilecekler.

Leveli 70 veya daha yüksek olan ve 5.000 veya daha yüksek CP’ye sahip maceracılar, Velia’daki NPC Lando aracılığıyla etkinliğe katılabilecekler. Maceracılar, Kartanesi Vadisi’ne erişmek için “Ağaç Kavunu Çayı”na ihtiyaç duyacaklar. Ağaç Kavunu Çayı, 20 dakika boyunca maceracıların Kartanesi Vadisi’nde kalmalarını sağlayan dondurucu soğukla savaşmak için gerekli bir eşyadır.

Etkinlik süresi boyunca maceracılar, sırasıyla etkinlik görevlerinden ve oyun içi posta kutusundan günde bir Ağaç Kavunu Çayı elde edebilecekler. Maceracılar ayrıca Kartanesi Vadisi’ndeki savaş ganimetlerinden belirli bir oranda şans dahilinde “Kadim Bilgi EXP Parşömeni Sandığı”, “[Abis – Primal] Hafıza Damgası Sandığı”, “Seçkin Kara Kristal” ve daha nice ödüller elde edebilecekler.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin