ASUS ROG, ROG Strix Carry modelini duyurdu. Cebe sığabilecek kadar küçük boyutlara sahip bu kablosuz oyuncu faresi, uzun pil ömrüyle geliyor. Detaylar haberimizin devamında.

Üstün tasarım ve teknolojilerle donatılan Strix Carry, iddialı bir oyuncu faresinde yer alan özellikleri küçük boyutuna rağmen sığdırmayı başarmış durumda. Ultra hızlı 1 ms tepki süresiyle gecikmesiz oyun deneyimi sunmasının yanı sıra 400 saatin üzerindeki pil ömrüyle de dikkatleri üzerine çekiyor. 72,9 grama sahip Strix Carry, Pixart PMW3330 optik sensöre sahip ve maksimum 7200 DPI çözünürlük sunmakta.

Strix Carry, iki çeşit kablosuz bağlantı desteğine sahip. Düşük güç tüketimiyle kablosuz üretkenlik sunan Bluetooth LE, bir set AA pille 400 saat kesintisiz çalışıyor. Yaklaşık gününün yarısını bilgisayar başında geçiren esporcular bile ortalama bir ay şarj ihtiyacına ihtiyaç duymadan kullanmaya devam edebilirler. Yüksek performanslı 2,4 GHz bağlantısı kullanıldığında ise Strix Carry, 1 ms tepki süresiyle yoğun bir şekilde kullanılırken bile 300 saatin üzerinde pil ömrü vadediyor.

 Sağ ele göre tasarlanan rahat tasarımda, baş parmağa denk gelen kabartmalar sıkı bir kavrayış sağlıyor. Kullanıcı, tekerleğin altındaki DPI düzeyini değiştiren tuş sayesinde hızlı oyunlarda ve internette gezinirken farklı ayarlardan ayarlanabiliyor.

 SmartHop teknolojisi, Armoury II yazılımı barındırmasının yanı sıra Özel ROG çantası ile beraber gelmekte.

Bazı detaylar:
– Pil gücü% 25’in altında olduğunda, LED göstergesi Kırmızı olarak değişecek ve her 0,5 saniyede bir iki kez yanıp sönecektir.
– L 101 x G 62 x Y 36 mm boyutlara sahip.
– Özel anahtar yuvası tasarımı ile Omron anahtarları 50 milyon tıklamaya dayanacak uzun ömür sunmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin