2018 senesinde oynadığı oyun ile CS:GO turnuvalarını domine eden Danimarka temsilcisi Astralis ‘in görünüşe bakılırsa CS:GO turnuvalarındaki hakimiyeti sona erdi.

Astralis, 2018 senesinde 1 tanesi Major turnuvası olmak üzere bir çok üst düzey turnuvayı kazandı. 2018 senesi içerisinde o kadar domine bir oyun ortaya koydular ki 1 yıl boyunca dünyanın en iyi CS:GO takımı ünvanını kimseye kaptırmadılar. Ünvan, bu yıl Team Liquid’in yükselişi ile birlikte Team Liquid takımına geçti. (Astralis şuan dünyanın en iyi 2. takımı )

Astralis, Mayıs ve Haziran aylarında 3 turnuvaya katıldı ve bu turnuvalarda 13 maç oynadı. Bu 3 turnuvadan da boynu eğik ayrılan Danimarka temsilcisi, oynadığı 13 maçın ise sadece 7 tanesini kazanmayı başardı.

Heroic, Cloud9, NiP, Giants ve Natus Vincere’yi yenmeyi başaran Astralis, önemli maçlarda ise Liquid, NRG, FURIA ve Ence takımlarına boyun eğmekten kurtulamadı.

2018 yılında taktikleri ve bireysel performansları ile en çok korkulan takım olan Astralis, 2019 senesine Major şampiyonluğu ile başlasa da yılın 2. çeyreğinde turnuvalarda gösterdiği ortalama performans ile hem 2.ciliğe düştü hemde rakipleri ile arasında bulunan kalite farkının kapanmasına engel olamadı. Dün Team Liquid takımına karşı 2-1 kaybederek ESL PRO LİG S9 Finallerinden elenen Danimarka temsilcisinin bir sonraki turnuvada nasıl bir performans ortaya koyacağı merak konusu.

Astralis’in 2-7 Temmuz tarihlerinde bir çok üst seviye takımın katılımıyla Almanya’da düzenlenecek olan ESL One Cologne 2019 turnuvasında nasıl bir performans ortaya koyacağı merak konusu. Bakalım Danimarkalılar bize 2018 senesindeki güçlerini yine gösterecek mi, yoksa beklenen performansı gösteremeyecekler mi ? Bunun cevabı Almanya’da saklı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Kazanan CS:GO Oyuncuları

 

Önceki içerikTeam Group’dan Birbirinden Farklı İki Ayrı SSD!
Sonraki içerikESL PRO LİG S9 Finalleri: Şampiyon Belli Oluyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin