Apex Legends son tanıttığı yeni karakter ‘Loba’ için ücretsiz kostümünü bizlere duyurdu. Loba için bedava olan bu özel kostümü nasıl ve nereden sahip olacağınızı sizlere göstereceğiz.

Hemen unutmadan Loba’yı ufakta olsa bir tanıtalım.

Apex Legends’ın kısa bir süre önce çıkarttığı Loba isminde ki bu sınıf taktiksel destek rolündedir. Kesinlikle her oyuncuyu heyecanlandıran bu sınıfın özellikleri gerçekten dikkat çekici. Işınlanma kabiliyetinden tutun yakındaki lootları takım arkadaşlarınız için gözükebilir hale getirir. Eğer bana sorarsanız bence tam anlamıyla gerçekten bir support sınıfı olmuş. Özellikle ki Apex Legends da Lifeline gibi support sınıflarının ne kadar hayat bağı olduğunu biliyoruz.

Gelelim Loba’nın Ücretsiz Kostümünü Nasıl Alacağınıza

Yeni çıkan sınıf Loba ile oynamaktan hoşlandıysanız birde yanına şöyle güzel bir kostüm ne kadar güzel gider öyle değil mi ? İşte bu yeni kostümü Twitch Prime ganimetleri ile temin edebilirsiniz.

Peki ama nasıl? Öncelikle Twitch Prime aboneliğinizin bulunması gerekiyor ki ücretsiz oyun içi ganimetleri çantanıza indirin. Ama hatırlatmak isterim ki eğer Amazon Prime üyeliğiniz de var ise otomatik Twitch Prime üyesi sayılmış oluyorsunuz.

Evet diyelim Amazon Prime üyesi oldunuz, hemen daha sonra Twitch hesabınızı Amazon Prime ile bağlamanız gerekiyor ama daha bitmedi. Son işlem olarakta varolan Twitch hesabınızın da Apex Legends’a bağlı olması gerektiğini unutmayın.  Bu işlemleri bitirdikten sonra sağ üst tarafta twitch prime işaretine tıklayarak Loba: Game Master başlığı altındaki sekmeden bedava Apex Legends kostümünüzü temin edebilir ve mevcut olan tüm Apex Legends Ganimetlerini görebilirsiniz. Mesela sadece Loba olmakla kalmayıp şuan da Wraith: Forgotten in the Void kostümü de ücretsiz.

Game Master Loba kostümü  18 Hazirana kadar temin edilebilir olucak. Bu özel kostüm ile savaş alanlarında yargı dağıtıp takım arkadaşlarınızı sırtlayın. Fotoğrafın üstündeki linkten Twitch Prime Ganimetlerinizi görebilirsiniz.

 

Ayrıca Apex Legends Sezon 5 de neden yeni bir silah getirmediğini açıklayan yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Respawn, Apex Legends’e 5. Sezonda Neden Silah Getirmediğini Açıkladı

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin