Ana Sayfa Espor Apex Legends Oyuncuları Yeni Bir Bug Keşfetti

Apex Legends Oyuncuları Yeni Bir Bug Keşfetti

0

Apex Legends oyuncuları, Kings Canyon haritasında, havada asılı kalmaya yarayan bir bug keşfetti.

Kings Canyon üzeriinde oyuncuların havadan düştükleri zaman, etrafı ve diğer oyuncuları görebilecekleri, üzerinde serbest olarak hareket edebilecekleri bir bug(oyun hatası) keşfedildi.

5. Sezon’un çıkmasını bekleyen yapımcı firma RESPAWN, oyuncuların kullanabilmesi için ve adapte olabilmesi için LOBA karakterini sunucuya getirdi. Fakat firma diğer hatalar,güncellemeler ve yamalar için sezon lansmanını beleyerek kendi üzerine yük bindirdi.

Şuana kadar oyunda adlandırılan en büyü bug, ölen oyuncuların loot kutularını yağmalayamamak ve Mirage klonlarının, Octane ulti gücünü bozması gibi hatalardı. Artık  bu sorunların arasına oyuncuların gökyüzünde gezebilecekleri bir platformun var olmasıda eklenebilir.

Reddit kullanıcısı keşfetti

Garip olan bu yeni sorun Reddit kullanıcısı SpabRog tarafından keşif edildi, laboratuvarların üstündeki portaldan teleport gerçekleştikten sonra, Mirage olarak oynarken görünmez bir platform tarafından düşüşlerinin engellendiğini ve o platformun üzeride durabildiğini belirtti.

Bunu bir avantaj olarak kullanmamayı tercih eden Reddit kullanıcısı SpabRog, bunun yerine aşağıya inmenin bir yolunu bularak oyununa devam etmeyi tercih etti.

the heck? standing on invisible platform high up in the air lol from apexlegends

Bazı oyuncular bu hata ile hasar yiyebileceğini söylesede, bazıları bu hatayı avantajlarına çevirdiklerini anlatan yorumlar ile paylaşımlarda bulundu. Sizce bu hata neden ortaya çıktı? Avantaj olarak kullanmak ne kadar doğru ?

İlginizi Çekebilir: Valorant’ın Tam Sürüme Çıkış Tarihi Belli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin