Riot Games’in kapalı betada olan oyunu Valorant’ın tam sürüm çıkış tarihi belli oldu. Tam sürümle beraber oyuncuların rütbeleri de sıfırlanacak.

Kapalı beta 28 Mayıs’ta sona eriyor

Valorant çıkışıyla beraber oyunculara drop düşürme çabası içerisine soktuğuna şahitlik etmiştik. Artık drop düşüremeyen oyuncular için hasret bitiyor. Valorant 2 Haziran tarihinde tüm dünyada ücretsiz şekilde resmi olarak tam sürüme geçecek. Oyunun kapalı betası ise 28 Mayıs tarihinde sona eriyor. Oyunun tam sürüme geçişiyle birlikte kapalı beta oyuncularının rütbeleri (rank) sıfırlanacak ve tam sürüm ile tekrardan rekabetçi arenada mücadele verecekler.

Riot Games oyun ekibinden Baş Yapımcı Anna Donlon, Valorant ile ilgili yaptığı açıklamada “Amacımız VALORANT’ı en kısa sürede en fazla bölgeye ulaştırmaktı; dolayısıyla 2 Haziran’da bunu yapabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Ekipçe küresel oyun topluluğuna onlarca yıl boyunca hizmet sunma taahhüdümüz için, bu önemli adımı dört gözle bekliyoruz. Bu, birlikte çıktığımız yolculuğun sadece başlangıcı” sözlerinde bulundu.

Ayrıca oyunun tam sürüme geçişiyle birlikte yeni oyun modu, yeni ajan ve haritalar da oyuncuları bekliyor olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin