Starladder’in yaptığı duyuruya göre ülkemizde gerçekleşecek 500 bin dolarlık StarSeries i-League Sezon 8 turnuvasının son iki davetli takımı Natus Vincere ve North oldu.

Bu durumda yapılacak turnuvanın direk davetli listesi tamamlanmış olup geriye sadece bir takımlık yer kaldı, bu akşam Imperial ve Evidence takımları arasında gerçekleşecek olan CBCS Sezon 1 finalinin galibi sonuncu spotu almış olacak.

Geçtiğimiz sezon fnatic takımını Shangay’daki finallerde yenerek şampiyon olan Natus Vincere takımı tahtını korumak için Belek’e geliyor olacak. i-League Sezon 7 turnuvasını Ioann “Edward” Sukhariev ve Danylo “Zeus” Teslenko ile kazanan CIS ekibi bu sezonda Kirill “Boombl4” Mikhailov and Ladislav “GuardiaN” Kovács ile oynayacak.

Öte yandan  North Sezon 5’den bu yana çeyrek finalleri geçebilmiş değil. 29 yaşındaki tecrübeli oyuncu Valdemar “valde” Bjørn Vangså’nin yeni kurulan OG takımına gitmesiyle birlikte Danimarka ekibinin yakın zamanda René “cajunb” Borg transferini duyurması bekleniyor.

21-27 Ekim arasında Antalya Belek‘te gerçekleşecek olan StarSeries i-League Season 8 turnuvası çift eleme grupları ve playofflardan oluşacak. Toplam 16 takımın mücadele edeceği 500 bin dolarlık turnuvanın birincisi ödül havuzunun yarısını kazanmış olacak.

AVANGAR
Davet Edildi
Renegades
Davet Edildi
FURIA
Davet Edildi
MIBR
Davet Edildi
NiP
Davet Edildi
fnatic
Davet Edildi
Evil Geniuses
Davet Edildi
Vitality
Davet Edildi
G2
Davet Edildi
mousesports
Davet Edildi
Natus Vincere
Davet Edildi
North
Davet Edildi
Heroic
Avrupa Elemeleri
Invictus
Asya Elemeleri
?
CBCS S1 Kazananı
5POWER
Asya Elemeleri

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin