Bizimle bağlantı kur

Oyun

Steam’de 50 TL Olan Oyun Epic Games’te Ücretsiz Dağıtılıyor!

steamde-50-tl-olan-oyun-epic-gameste-ucretsiz-dagitiliyor

Bildiğiniz üzere Epic Games her hafta 1 ücretsiz oyun vermektedir. Surviving Mars oyununu bu hafta ücretsiz dağıtılıyor. Bu yazımızda bu oyunu nasıl alacağımızı ve oyun hakkında detaylar vereceğiz.

Surviving Mars ilk olarak 15 Mart 2018 de piyasaya sürülmüştür. Tek oyunculu oynanmaktadır. Geliştiriciliğini Haemimont Games yayıncılığını ise Paradox Interactive üstlenmiştir. Oyun  şehir kurma, uzay, strateji ve hayatta kalma türündedir. Oyun PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS, Linux platformlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

steamde-50-tl-olan-oyun-epic-gameste-ucretsiz-dagitiliyor-gamerbase-2

Surviving Mars oyununda Mars’ta hayatta kalmaya çalışıyoruz. Mars’ta koloni kuruyoruz ve amacımız Mars’ı yaşanılabilir hale getirmek. Oyunda strateji oluşturmak ve rakiplerinizin önüne geçmeye çalışmalısınız.

Surviving Mars oyununu almak için ilk yapmamız gereken şey siteye üye olmaktır. Siteye üye değil iseniz buradan üye olunuz. Üye olduğunuzu ve giriş yaptığınızı varsayarsak verdiğimiz burada ki linke tıklayarak siparişi ver butonuna tıklayınız. Oyun kütüphanenize eklenmiş oluyor.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Zula Rekabet Ligi Şampiyonu Dark Passage Oldu! - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun