İnteraktif eğlence sektörünün önde gelen şirketlerinden birisi olan Zynga, dünyaca ünlü FarmVille serisinden FarmVille 3’ün ön kayıtlarının başladığını duyurdu. Tarlanızı ekip biçtiğiniz ve arkadaşlarınızla birbirinize yardım ettiğiniz sosyal bir tarım simülasyonu olan FarmVille 3, 4 Kasım 2021’de dünya çapında iOS ve Android cihazların yanı sıra M1 donanımlı Apple dizüstü ve masaüstü cihazlarda oynanabilir olacak.

Zynga ayrıca, FarmVille 3’te oyuncuları bekleyen, hayranların favori çiftlik işçisi Marie, yepyeni karakterler ve sevimli hayvanların öne çıktığı bir tanıtım fragmanı da yayınladı.

Welcome Home - FarmVille 3 Reveal Trailer

Zynga’da Publishing Müdürü olarak göre yapan Bernard Kim;

”FarVille 12 yıl önce oyunseverlerle buluştu ve dünya çapında 700 milyonun üzerine insandan oluşan sadık bir takipçi kitlesi yarattı. Bugün, serinin yeni oyunu FarmVille 3 için ön kayıtların başladığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Oyun, son 10 yılda FarmVille’den keyif alan birçok oyuncunun yanı sıra yeni nesil oyuncuları da cezbedecek bir şekilde tasarlandı”.

FarmVille 3, sevimli tavuklar ve ineklerin yanı sıra dost canlısı kaplanlar ve kabarık alpakalar gibi egzotik yeni evcil hayvanları da içeren, toplamda 150’den fazla hayvan türüne ev sahipliği yapacak. Oyuncular sevimli civcivler, kuzular, domuzlar gibi birçok hayvanı henüz yavruyken sahiplenip, besleyip, büyütecekler ve bu çabaları karşılığında onlara yardımcı olacak benzersiz çiftlik eşyaları ile ödüllendirilecekler.

FarmVille’nin Vazgeçilmez Karakteri: Marie

Pek çok FarmVille oyuncusunun favori karakterlerinden Marie, hem mevcut FarmVille topluluğuna hem de ilk kez çiftlik kurmak isteyen yeni oyunculara rehberlik edip karşılamak için sizleri bekliyor olacak. Marie’ye 30’un üzerinde farklı çiftçiden oluşan bir kadro eşlik edecek. Her karakter, oyunculara çiftliklerini kurarken yardımcı olacak. Bu karakterler sayesinde fırıncılık, balık tutma, odunculuk ve işçilik becerilerine de sahip olabileceksiniz.

Hava Koşulları

Hava koşulları da oyunda son derece önem taşıyor! Oyuncular, oyun içi hava tahminlerini kontrol edip bir sonraki hasat veya balık avlama gezilerinin verimini artırmak için bunu kendi avantajlarına kullanabilecekler.

FarkVille 3 ile ilgili en son haberlerden haberdar olmak ve 4 Kasım 2021’de oyun çıktığında ilk haberdar olanlar arasında yer almak için ön kayıt yaptırmayı unutmayın. Oyunun yayınlanmasını takip eden oyuncular, çok özel bir başlangıç kitine de sahip olacaklar.

Ön kayıt yaptırmak için tıklayınız.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin