Türkiye’nin ilk yerli ve milli MMOFPS türü PC ve Mobil Oyunu Zula’nın yeni sezonu, “Efsanevi Mücadele Sezonu” adıyla oyuncularla buluştu.

Yeni sezonda, kahraman bizzat oyuncular olacak ve bu kez kendi efsanelerini başlatacaklar. Oyuncuların Zula Süper Lig’in eşsiz rekabetini iliklerine kadar hissedecekleri “Zula Efsanevi Mücadele Sezonu”nda, Zula severler yepyeni sandıklar, paketler, hediyeler, desteler ve hava takviyelerine sahip olmak için rakipleriyle acımasız bir mücadeleye girecekler.

“Efsanevi Mücadele Sezonu”nda neler var?

Yeni sezonda oyuncuların yükseltmek istediği tüm silahlar +6 olacak. 7.500, 12.500 ve 15.000’lik materyal paketleri sadece bu sezonda yer alacak.

En sevdiği silahlarının hava takviyelerine yeni sezonda ulaşma imkanı bulacak Zula severler, “Efsanevi Mücadele”de Zula Pass’i tamamlayarak Full Zehir Serisi’ne Kar-98 Vendetta susturucusu ile birlikte sahip olabilecek. Oyuncular, Zula Pass’e eklenen bol bol Tamir Kiti ile yaralarını saracak ve mücadeleye kaldığı yerden devam edebilecek. Yeni sezonda, “Özel Ekstra Çanta Alanı” sayesinde, Tuzak Bombası ve MK3 Fırlatıcı ile mücadeleye sağlam başlayan oyuncular, eşsiz envanterlerle maceranın keyfini doruklarda yaşayacak.

“Oyna, Kazan, Efsane Ol!’

Sloganı “Oyna, Kazan, Efsane Ol!” olarak belirlenen Efsanevi Mücadele Sezonu’nda bol bol Kasa ve Deste de eklendi. Kasa ve destelerden çıkan eşyaları envanterine katan oyuncu, efsane olmaya giden yolda rakiplerinin önüne geçecek. Ayrıca AWP Yıldırım ve Fateh Yıldırım Serisi, FNFAL Kabul Serisi, Desert Eagle Grafitti Serisi ve L115A3 Mekatronik Serisi gibi efsanevi silahlar da yeni sezonda oyuncuları bekliyor olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin