valorant yeni haritası

Valorant Türkiye, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile yeni haritayı resmen duyurdu. Oyuna 3.kısım ile ekleneceği söylenen harita, Valorant oyuncularına oldukça farklı bir konsept sunuyor. Haritanın duyurusunu ve videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere yeni Valorant haritası Karayipler’de geçiyor. Yapılan paylaşımdan yola çıkarak haritanın nispeten büyük olacağını söylemek yanlış olmaz. Haritada bol bol açık alan görüyoruz. Buda takımdaki ajanların birbiriyle daha iyi anlaşmasını gerektirecek gibi duruyor. Ayrıca oldukça fazla uzun menzilli çatışmalar yaşayacağımızda söyleniyor. Bu yüzden bu haritada özellikle keskin nişancı tüfeklerinin çok etkili olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca attıkları bir sonraki tweet ile bir çok yayıncının olduğu bağlantıyı paylaşarak haritayı keşfedebileceğimizi söylediler. Dolayısıyla harita çıktığında bir çok etkinlik görmemiz mümkün.

Yapılan açıklamada haritanın 3.kısımda oyuna ekleneceği söyleniyor. 3 gün sonra yeni kısma geçtiğimizde, harita oynanabilir durumda olacaktır. 26 Nisan tarihinden sonra sık sık Karayip Adasın’a gezi yapacağınıza eminiz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin