Biomutant

Experiment 101 Stüdyosunun geliştirdiği açık dünya RPG oyunu Biomutant için yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda oyunun dünyasından çok şeyi görmek mümkün. Terkedilmiş şehirler, yıkık binalar, çeşitli karakterler, doğa, robotlar ve kullanabileceğimiz teçhizatlar gibi bir çok detay fragmanda yer alıyor. Biomutant oyununun yayınlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Biomutant - Official World Trailer

Oyunda bir salgından dolayı neredeyse yaşam yok olacak duruma geliyor ve biz bu dünyada maceradan maceraya koşuyoruz. Ayrıca bu dünyada yapım bize oldukça fazla seçenek sunuyor. Kullanacağımız teçhizatlardan, yolculuk edeceğimiz alete kadar bunları seçmekte özgürüz.

Tüm bunların yanında oyunda oldukça dinamik bir eşya sistemi mevcut. Öyle ki eğer soğuk bir yere gidecekseniz kıyafetlerinizi ona göre dizayn etmelisiniz. Veya zehirli bir alana girmek üzere iseniz gaz maskenizi takmayı unutmamalısınız. Ayrıca oyun bir craft sistemine de sahip. Yani istediğiniz silahı üretmekte özgürsünüz. İster tabanca, ister bir alet bunların hepsini üretmekte oyun bizi özgür bırakmış.

Oyunda ki bir diğer farklı özellik ise yetenekleriniz. Oyunda oynadıkça çeşitli ruhsal ve fiziksel yetenekler edinebileceksiniz. Hızlı hareket etme, havaya yükselme gibi çeşitli yeteneklere sahip olmanın yanı sıra mutasyon geçirerek başka çeşitli özelliklere de sahip olabileceksiniz.

Tüm bu dinamikliğe ve canlı dünyaya sahip olan oyun 25 Mayıs tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca oyunun yeni nesil platformlara çıkmayacağını belirtmekte fayda var.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin