Bizimle bağlantı kur

CS: GO

XANTARES ve BIG Sözleşme Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde canlı yayın sırasında XANTARES’in BIG ile sözleşmesi olmadığı haberini sizler ile paylaşmıştık. Bugün twitter’da haberimizi paylaşan DonHaci’nin altında gelen yorumlara göre XANTARES BIG sözleşmesinin devam ettiği ortaya çıktı.

XANTARES canlı yayında net bir şekilde BIG ile sözleşmesinin olmadığını açıklamıştı. DonHaci’nin twitter gönderisine yorum yapan BIG menajeri Christian Lenz, XANTARES’in 2019 yılına kadar sözleşmesinin devam ettiğini, sadece 2020 yılı için sözleşmesini yenilemediklerini açıkladı. Ayrıca Christian Lenz 2020 yılı için sözleşme yapılacağının sinyalini de “bu durumu kısa zamanda çözeceğiz” cümlesi ile verdi.

DonHaci: LOL?

Christian Lenz: Şu anda 2019 sonuna kadar geçerli kontrata sahip. Sanırım gelecek yıl için kontrata sahip olmadığını açıklamak istedi.(Yakın zamanda çözülecek). Drama yok.

 

GÜNCELLEME

Can “XANTARES” Dörtkardeş, konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama paylaştı. Yapmış olduğu açıklama:

“Yayınımda sözleşmemle alakalı dediklerim sosyal medyada çarpıtılmış. BIG ile yıl sonuna kadar sözleşmem var. Ayrıca takımımda mutluyum ve başka bir takımda oynamayı da düşünmüyorum zaten. Sözleşmemin bittiği ve başka takıma gitmek istediğim gibi haberler gerçek değildir.
Yayınımda sözleşmemle alakalı dediklerim yanlış anlaşılmış. BIG ile yıl sonuna kadar sözleşmem var. Ayrıca takımımda mutluyum ve başka bir takımda oynamayı da düşünmüyorum zaten. Sözleşmemin bittiği ve başka takıma gitmek istediğim gibi haberler gerçek değildir.”

 

İlginizi Çekebilir: Gamescom’da Hırsızlık Vakası, Monster Notebooklar Çalındı!

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Xantares'in BIG İle Sözleşmesi Sona Erdi - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO