World of Warcraft Classic 3. Aşamada gelecek olan tüm içerikleri sizler için derledik.

12 Şubat saat 17:00 CT zaman dilimine göre yayınlanması planlanan WoW: Classic’in yeni gelecek olan güncellemesi bir çok yeni değişikliğe, yeni bir raide, itibar ödüllerine, sınıf görevlerine, Eternal Quintessence ve Darkmoon Faire gibi bir dizi değişiklik getiriyor.

Oyuncular ayrıca daha da fazla dişli üretme ve karakterlerini tam potansiyeline kadar güçlendirebilme gibi fırsatlara sahip olacaklar. Üçüncü aşamada WoW Classic’e gelen tüm değişiklikler bunlar.

World of Warcraft Classic 3. Aşama

Blackwing Lair

Blackwing Lair

  • Deathwing’in en büyük oğlu Nefarian, dağın zirvesinin en karanlık girintilerinde sabırla bekliyor. Bir zamanlar dokunulmaz olarak görülen ejderha kralı köşeye sıkıştırılmıştır. Ama yenilebilir mi?
  • 40 kişilik raid özellikleri: “booslar ve 120 loot drobu”
  • Elementium Cevheri, ininde yaşayan Blackwing Teknisyeninden nadir bir damla olarak bulunur. Winseeker’in Blessed Blade’i Thunderfury için gerekli olan Elementium Bar’larını eritmek için kulllanılır.
  • Blackwing Lair uyumlaştırma görevi “Blackhand’s Command” 10 Ocak Cuma günü tüm alemlerde mevcut hale geldi.

50. Seviye görevleri

  • 50. Seviyeden başlayarak tüm oyuncular, başkentlerdeki sınıf eğitmenleri tarafından sunulan, sınıfa özel görev serilerine başlayabilecekler. Bu görevler, üç güçlü nadir öğeden birini seçerek sona erecek.
Yeni İtibar Görevleri

Yeni itibar ödülleri

  • Argent Dawn, Thorium Brotherhood, Timbermaw Hold, Silverwing Sentinels ve Warsong Outriders grup satıcıları, resmi WoW yamaları 1.6 ve 1.7’de eklenen itibar ödülü ürünlerini sunacaklar.

Eternal Quintessence

  • “Hands of Enemy” tamamlayan ve Hydraxian Waterlords ile saygın üne ulaşan oyuncular Duke Hydraxis’ten Eternal Quintessence elde edebilecekler.
  • Bu öğe, Molten Core raidinde Firelord’ların rünlerini kullanmak için kullanılabilecek. Çok yardımı dokunacaktır.
Darkmoon Faire

Darkmoon Faire

  • İlk Darkmoon Faire, Şubat ayının başlarında, 7 Şubat Cuma günü Failer kurulumu ve 10 Şubat Pazartesi günü açılan şenliklerle başlıyor.
  • Darkmoon Kartları, canavaları, elementalleri, portalları ve savaş lordları setlerini oluşturmak için kullanılabilir ve 5 Şubat Çarşamba günü düşmanlardan ve boss’lardan düşmeye başlar.

World of Warcraft: Classic’in üçüncü aşamasında gelecek tüm içerikler hazır olun! Muhteşem içerikler sizleri bekliyor. Şahsen bizler de sabırsızlanıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Taktik Savaşları Mobil Çıkış Tarihi Açıklandı

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin