World Of Warcraft Arena World Championship’ın Son Ayağı Başlıyor.AWC Battle for Azeroth Turu’nun son ayağı 22 Ağustos tarihinden itibaren YouTube’da yayınlanıcak.

Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi on altı Arena World Championship (AWC) takımı, AWC Battle for Azeroth Sezonu’nun son ayağında mücadele edecek. AWC Battle for Azeroth Turu’nu 22 Ağustos tarihinden itibaren dört hafta boyunca her hafta sonu saat 20.00’da yalnızca YouTube Gaming üstünden canlı olarak izleyerek AWC Bölge Finalleri’nde kimlerin mücadele edeceğini öğrenebileceksiniz.

Arenaya Çıkın

Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi arena takımları, dört hafta süren zorlu AWC Cup açık gruplarından çıkmayı başardı. Kendilerini kanıtladılar ve şimdiyse en büyük sınavlarını verme zamanları geldi. Her bir bölgenin en iyi sekiz takımı lig usulünde mücadele ederek bölgelerindeki her bir takıma karşı beş maç üzerinden seriler oynayacak. Dört haftanın ardından en iyi sonuçları alan takımlar bölge finallerine yükselecek ve burada Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi takımı belli olacak.

Takımlar

Amerika Avrupa
Cloud9 Wildcard Gaming
Spacestation Gaming XSET
Golden Guardians nLite
M2KC Diablolus
???? ABC
Charlotte Phoenix Bergen Boys
Turtle F2K MyWay
Unitas Coffin Dance

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin