REKLAMmonsters reloaded advertisement

Wild Rift’te oyuncu nasıl reportlanır ? Wild Rift’te oyuncu reportlamak çok kolay. League of Legends : Wild Rift 10 Aralık’ta Dünyada çıkışını gerçekleştirdi. Fakat bazı bölgelerde hala açık beta olarak yayınlanmadı. Bunun sebebi ise COVID-19.

Wild Rift’in geliştiricileri oyunda toksik, ve AFK oyuncularını barındırmak istemiyor ve bu sebepten dolayı oyunda reportlama sistemi var. Ayrıca hile olarak düşündüğünüz oyuncular için de oyunda hile önleme sistemi aktif durumda. Ayrıca oyundan 60 saniye boyunca uzaklaşırsanız sizin yerinize bot oyuna dahil oluyor. Peki Wild Rift’te oyuncu nasıl reportlanır gelin bir göz atalım.

Wild Rift’te Oyuncu Nasıl Reportlanır

Wild Rift’in reportlama sistemi League of Legends ile aynı. Reportlamak istediğiniz oyuncuyu oyun sonunda reportlayabilirsiniz. Oyun sonu ekranının sağ üst koşesinde ünlem işareti göreceksiniz.

Ünlem işaretine basıyorsunuz ve artından reportlamak istediğiniz oyuncunun üstüne basarak hangi amaçla reportlamak istediğinizi seçebilir ardından ”Report” yazısına basarak gönderebilirsiniz.

Ayrıca oyunda hile olarak gördüğünüz bir oyuncu varsa ekran kaydı alarak buradan Riot Games’e atabilirsiniz.

Önceki içerikAssassin’s Creed Valhalla’ya Yeni Yama Gelecek
Sonraki içerikRuined King: A League of Legends Story™ Oynanış

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin