REKLAMmonsters reloaded advertisement

İkinci oyunundan beri oldukça sevilen ve oynanan bir oyun haline gelen We Were Here serisi, Mayhem Games’in yaptığı duyuru ile yepyeni oyun daha ekleniyor.

We Were Here Forever I Official Announcement Trailer (PC I PS5 & PS4 I Xbox Series X/S & Xbox One)

Oyunun Popülerleşme Süreci

İkinci oyunu olan ve patlama etkisi ile platformlardan kendini duyuran seri, Twitch v.b bir sürü platformda izlenme rekorları kırarken insanların seriyi fark etmesini sağladı.3D coop ile fps olarak oynanan bu bulmaca oyunu, oyunculara kendini sevdirmeyi başardı.

Oyunun Ana Teması

Oyun serisinin, iki oyuncuyu geniş ve gizemli bir yerde, görünüşte kaçış yolu olmayan tuzağa düşürme konusunu sürdürmeye devam ediyor. Bu sefer, oyuncuların bulmacaları çözerken ve yollarını tıkayan karanlık güçlerin arkasındaki sırları ortaya çıkarırken Castle Rock’ın karanlık köşelerinde gezinmeleri gerekecek. Bulmacaları çözmek ve belirli kıyametten kaçınmak için birlikte çalışırken, diğer oyunlarda da olduğu gibi partnerinizle telsiz aracılığıyla iletişim kuracaksınız.

Ne Zaman Çıkacak?

Henüz planlanmış bir zamanı olmasa da, Steam’de 2021 yılı içinde çıkacağı bilgisi elimizde. Geriye kalan tek şey heyecanla yeni oyunu beklemek.

Kronolojik Olarak Serinin Tümü:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Nostalji Oyunlar Serisi – Need For Speed: Underground 2

Önceki içerikFortnite Takımı 3 Milyon Dolarlık Turnuvadan Diskalifiye Edildi
Sonraki içerikSilent Hill’in Yaratıcısı Toyama, Yeni Bir Oyun İçin Çalışmalara Başladı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin