VCT Masters: Berlin ikinci gün karşılaşmaları B grubundaki Envy ve Vivo Keyd maçının sonuçlanmasıyla son buldu. EMEA şampiyonu Gambit Esports, VCT Masters: Berlin’de ilk karşılaşmasına çıktı ve rakibi Crazy Raccoon takımını ezici bir skorla yenerek adını bir üst tura yazdırdı. Peki diğer karşılaşmalar nasıl sonuçlandı gelin göz atalım.

VCT Masters: Berlin İkinci Gün Sonuçları

Vision Strikers 2-0 Paper Rex

İkinci günün ilk karşılaşmasında A grubundan Vision Strikers ve Paper Rex karşı karşıya geldi. İlk haritadaki oyunu ile göz dolduran Vision Strikers, ikinci haritada istediği oyunu ortaya koyamadı ama kazanmayı bildi. Vision Strikers bir üst turda Acend ile eşleşirken Paper Rex, temsilcimiz SuperMassive ile eşleşme şansı buldu.

Gambit Esports 2-0 Crazy Raccoon

EMEA şampiyonu Gambit Esports, Crazy Raccoon takımı karşısında zorlanmadan kazanmayı bildi. İlk ve ikinci haritalarda 13-1’lik bir seriyle birlikte rakibini yenen Gambit Esports, bir üst turda 100 Thieves ile eşleşti. Crazy Raccoon ise 100 Thieves’ın yendiği Havan Liberty ile eşleşti.

ENVY 2-0 Vivo Keyd

Günün son karşılaşmasında ENVY ve Vivo Keyd takımları karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen bu mücadele, ENVY’nin iki haritayı da kazanması ile birlikte son buldu.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin