REKLAMmonsters reloaded advertisement

Valve, 2021 Mayıs ayında yapılması planlanan CS:GO Major turnuvasının organizatörlere gönderdiği e-posta ile iptal edildiğini duyurdu.

HLTV‘nin haberine göre, 10-23 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Major turnuvası, küresel sağlık krizi COVID-19 ve seyahat kısıtlamaları nedeniyle iptal edildi.
Eylül ayında yapılması planlanan bir önceki Major ESL One Rio 2020’nin iptal edilmesinin nedeni de tam olarak buydu.

2020 Esl One Rio Major iptal edilmişti.

ESL‘den yapılan duyuruda, “Valve şu anda Major’ların ne zaman ve nasıl telafi edileceğini söyleyemese de, salgının zayıflamasıyla beraber Major’u Rio’ya getirmek için çalışacağız” dediler.

Organizatörlere gönderdiği e-postada Valve, 2021’in sonlarında Avrupa’da yapılacak bir Major’un ortak bir mekânda ve ortak bir partner ile yapılabileceğinin planlarını daha ayrıntılı olarak açıkladı.

2021 CS:GO Major 

Valve, “Şu anda hem bir ortağımız hem de 2021’in sonlarında bir Major için belirlenmiş bir Avrupa salonumuz var. Devam etmenin mantıklı olduğunu varsayarsak, etkinlik 25 Ekim – 7 Kasım arasında gerçekleşecek.” dedi.

Son Major, Eylül 2019‘da Astralis‘in zaferiyle sonuçlanan StarLadder Berlin‘di. Bu, bir önceki Major’dan bu yana yeni bir turnuva için tam iki yıl geçebileceği anlamına geliyor.

Bu arada Major yokken, CS: GO yeni Operasyon, Broken Fang‘i piyasaya sürdü. Oyuncular uzun bir bekleyişten sonra, bol miktarda yeni içerik ve özelliklere kavuştu. Major turnuvasının yerini ve zevkini tutmayacağı kesin olsa da, en azından farklı bir etkinlikle zaman geçirebileceğiz.

 

 

İlginizi çekebilir;

Yeni CS:GO Operasyonu Broken Fang Yayınlandı!

Önceki içerikCyberpunk 2077 Oynama Tarihleri Duyuruldu!
Sonraki içerikFall Guys’a 4 Yeni Kış Temalı Kostüm Gelecek

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin