Riot Games, VALORANT 1.02 yaması ile birlikte oyuna birçok özellik ile birlikte rekabet modunu da ekledi. Ancak oyunda olan bir kaç hata yüzünden rekabet modu aktif edilmedi. Bu hataların düzeltilmesiyle birlikte artık rekabet modu oynanabilir durumda.

Bugün oyuna gelen VALORANT 1.02 yaması ile birlikte oyundaki buglar düzeltilirken, oyuna teslim olma özelliği getirildi. Yeni yama ile birlikte oyuna getirilen en büyük özellik ise rekabet modu oldu. Başlangıçta güncelleme ile birlikte oyuna eklenmesi beklenen mod, oyun içinde rekabeti engelleyecek hataların gözükmesinin ardından bir süreliğine ertelenmişti.

Şimdi bu hatalar düzeltildi ve rekabet modu, bölge bölge oyuncular ile buluşmaya başladı. Rekabet modu Asta bölgesinde açıldı. PT zaman dilimine göre saat 2’de Amerika, Brezilya ve LATAM bölgesinde rekabet modu açılacak.

Türkiye’ninde içinde bulunduğu grup Türkiye saatine göre yarın sabah saat 6.00’dan sonra rekabet modunda mücadele edebilecek. Rekabet modunda ulaşabileceğiniz en yüksek rütbe Radiant iken en düşük rütbe Iron.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin