VALORANT, yeni güncelleme ile birlikte bir ajanı daha kadrosuna katıyor. Uzun zamandır çeşitli yollarla bu ajana dair ipuçları verilirken sonunda tüm gerçekleri ve özellikleriyle Chamber karşımızda!

Daha önce VALORANT Twitter hesabı üzerinden duyurulan ve 3. Kısım güncellemesi ile birlikte gelecek olan bir Sentinel ajan, Chamber sahnedeki yerini alıyor. Daha önceden bir tanıtım videosu yayınlanmış olan Chamber için, yakın zamanda da oynanış videosu yayınlandı. Bu videoyu kaynak alarak görüyoruz ki Chamber’ın yetenekleri oldukça efektif. Fransız ajanın oyuna ekleneceği 16 Kasım tarihini iple çekiyoruz.

Gelelim Chamber’ın yeteneklerine:

C Yeteneği: Chamber yere bir tuzak bırakır ve rakip oyuncular bu tuzağın etki alanına girince bir geri sayım başlar. Süre bittikten sonra tuzağın çevresinde düşmanları yavaşlatan kalıcı bir alan oluşur.

Q Yeteneği: Chamber her mermisinin değerli olduğu Sheriff benzeri bir tekli tabanca kuşanır. Her mermisi değerli çünkü bu mermilerin tanesi 100 kredi!

E Yeteneği: Chamber, yere iki tane kart yerleştiriyor. Bu kartların arasında ışınlanabiliyor ve yere bıraktığı kartları farklı bir yere konumlandırmak üzere geri çekebiliyor.

X Yeteneği: En az Operatör kadar güçlü bir keskin nişancı tüfeği kuşanan Chamber, yalnızca 5 mermi kullanabiliyor. Öldürdüğü her düşman için geri kalanları yavaşlatacak bir etki alanı bırakıyor.

Chamber Oynanış Videosu:

BIG CHAMBER GAMEPLAY LEAKS! New Agent Will BREAK RANKED FOREVER?! - Valorant Meta Update Guide

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin