VALORANT 3.Bölüm 3.Kısımla birlikte bizlerle. 3.Bölüm’le birlikte 16 Kasım tarihinde yeni Gözcü ajan Chamber’le karşılaşacağız. Yeni savaş bileti, yeni kaplama seti (Radyant Krizi 001) ve yeni ajanın bizlerle buluşacak olması bu sezon için birçok oyuncuyu heyecanlandırıyor.

YENİ SAVAŞ BİLETİ

Havai Frenzy (ve stillerini) veya Organik Spike spreyi gibi birbirinden güzel içerikleri açmak için XP toplayacağınız yepyeni 10 haftanız var. Çöp Yangını uğuru veya Başlangıç Muşta yakın dövüş silahı gibi içerikleri kazanmak için Seçkin Savaş Bileti’ni edinebilirsiniz.

YENİ KAPLAMA SETİ: RADYANT KRİZİ 001

Kahramanları efsanelere dönüştüren çizgi romanlardan ilham alarak tasarladığımız Radyant Krizi 001 kaplama setiyle karanlık dünyaya bir nebze renk getirin. VALORANT oyun içi Mağaza’da size kavuşmayı bekliyor.

RIOTX ARCANE (5-22 KASIM)

Bedelsiz League of Legends temalı Savaş Bileti’ni ilerleterek veya Mağaza’daki Arcane Koleksiyon Seti’ni alarak Riot’un ilk animasyon dizisi Arcane’in gelişini kutlayabilirsiniz. Arcane Koleksiyonu Seti’ndeki eşyalara sadece bu setle sahip olabileceksiniz ve bu set yalnızca RiotX Arcane VALORANT etkinliği sırasında Mağaza’da bulunacak.

YENİ AJAN CHAMBER (16 KASIM)

L’Accord - Chamber Ajan Tanıtımı // VALORANT

Fransız silah tasarımcısı Chamber, ölümcül isabetliliğiyle rakipleri ortadan kaldırıyor.

Kısım’ın başlangıcından kısa süre sonra Chamber’ın özel silahlarını kullanarak her türlü plana karşılık vermek için düşmanı kıstırabilir, yeriniz konusunda düşmanı şaşırtabilir ve onları uzaktan keklik gibi avlayabilirsiniz.

REKABET MODU 3. KISIM

Rekabet maceranızda mümkün olan en yüksek kademeye çıkmanıza yardımcı olacak bazı yeni eklemeler yaptık. 3.10 Yaması’yla birlikte kademesi fark etmeksizin herkes 5’li hazır gruplar oluşturabilecek. Bunun karşılığında herkes daha az kademe puanı kazanacak. 4 kişilik hazır gruplar rekabetçi sıradan tamamen kaldırılacak.

VALORANT CHAMPIONS BERLİN (1-12 ARALIK)

Challengers ve Masters’da kapışanları izlediniz. Şimdiyse 16 takım çifte eleme formatındaki uluslararası turnuvada mücadele ederek VALORANT Dünya Şampiyonu olmak için çabalayacak.

VALORANT Champions Tour’a dair tüm gelişmelerden haberdar olmak için resmi sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Önceki içerikYeni Ajan Chamber’ın Oynanış Videosu Yayınlandı!
Sonraki içerikTürkiye Espor Futbol Ligi 2. Hafta Maçları Başlıyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin