Karakter yapımcısı John Gosicki bir sonraki kontrol uzmanı VALORANT ajanı hakkında bazı ipuçları verdi. Bir sonraki ajanın “alışkın olduğumuz karakter modellerinde kozmik bir değişim” oluşturacağını söyledi.

Bu yeni ajanın yeteneklerinin ne olabileceğine dair henüz bir gösterge yok, ancak “kozmik” ve “galaksi aklı” terimlerinin kullanılması, belki de bir uzay boşluğunu veya uzaylı ilhamını gösteriyor.

Bu “kozmik” denetleyici, bu role eklenen ilk ajan olacak ve Brimstone, Omen ve Viper‘a katılacak. Omen, Kuzey Amerika ve Avrupa’da sıradan, dereceli ve profesyonel oyunlarda son derece popüler bir seçim. Fakat Brimstone ve Viper, sadece belirli haritalar için ideal.

Gosicki ayrıca yakında Viper için bazı değişiklikler yapılacağını, fakat bunun henüz erken olduğunu ve bir sonraki yamada gelmeyeceğini belirtti.

Gosicki, Yoru‘nun VALORANT’taki ilk birkaç haftasında elde ettiği başarı seviyesinden memnun olmadıklarını da söyledi. Yakın gelecekte onun için bazı araştırmalar ve değişiklikler planlanabileceğini de ekledi.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin