REKLAMmonsters reloaded advertisement

Oyunun en zor modları oyuna geri dönebiliyor diyebilir miyiz ? Bence diyebiliriz çünkü Call of Duty: Mobile’ın en zor modları Hardcore Headquarters ve Hardpoint modları yeniden oyuna ekleniyor. Modları yeniden hatırlayacak olursak şu sözleri söyleyebiliriz;

Hardcore Modu, çok oyunculu bir mod olarak geri dönüş yapıyor. Adından da anlayacağınız gibi Hardcore modu oyuncular için daha gerçekçi ve daha zorlu bir deneyim sunacak. Hardcore modunda oyuncuların canları %30’a düşürüldü. Bu modun diğer zorlu yanı ise mini haritanın olmaması. Elinizde sadece bir adet IHA var ve bu IHA ile birlikte düşmanların yerini öğreneceksiniz.

Hardcore Hardpoint’te ise oyuncular saniye başına puan almak için Hardpoint’in kontrolünü ele alması gerekmektedir. Tek bir yerde takılı kalmayan Hardpoint, dakika da bir yer değiştirir.

Hardcore Headquarters işe oyuna farklı bir şekilde giriş yapıyor. Eğer oyuncular saniye başına puan kazanmak istiyorsa puan veren karargahı ele geçirmek zorundalar. Rakip takım ise bu karargahı yok etmesi gerekir. 100 puana ulaşan ilk takım kazanır.

Hardcore modları sınırlı bir süre oyunda kalacak ve 17 Şubat’tan sonra oyundan kaldırılacak.

Önceki içerikBahçeşehir Üniversitesi, Espor Derslerini Herkese Açtı
Sonraki içerikVALORANT: Yeni Ajan ve Ajan Güncelleme İpuçları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin