Olof “⁠olofmeister⁠” Kajbjer kariyerinin, FaZe takımından ayrılmasına rağmen hemen sona ermeyeceğini söyledi. FaZe takımının Liquid’e karşı aldığı galibiyetten sonra yapılan bir maç sonrası röportajda, 29 yaşındaki olofmeister, henüz kariyeri ile ilgili nihai bir karara varmadığını açıkladı.

Olof aynı zamanda bu konu hakkında şu sözleri söyledi:

FaZe ile ara verdiğimde, ne yapmak istediğimi düşünmek benim fikrimdi. Aklımda emeklilik var, ancak henüz hiçbir şeye karar vermedim. Pek çok insanın yazdığını görüyorum ve her şey resmileşene kadar hiçbir şey söylemek istemiyorum. Ancak henüz kararımı vermedim , bu yüzden sadece bunu söylemek istiyorum.

Olofmeister bu açıklamayı, Marcelo “coldzera” David’in son röportajından sonra yaptı. Çünkü coldzera, konuşmasında oyuncunun emekliye ayrıldığını belirtmişti. Fakat henüz karar vermeyen olofmeister’in ne zaman emekliye ayrılacağı belirsiz.

Olofmeister, 2015 yılının en iyi oyuncusu seçilmişti. Daha sonra BLAST Premier Bahar Gruplarında FaZe’nin Liquid’e karşı galibiyetinde ortalama 1,36 puan alarak güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Ekip, Cumartesi günü 18:30’da C Grubu üst kademe finalinde Natus Vincere ile karşılaşacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin