VALORANT’ın yayınlanmasının ardından, geliştiriciler oyunu zenginleştirmeye devam ediyor. VALORANT yapımcısı Jared Berbach ve tasarımcı Bobby Prochnow tarafından yazılan bir blogda, olası bir ölüm maçı modu ve Spike Rush gibi oyun modlarının geleceği hakkında daha fazla bilgi yayınlandı.

Öncelikle, ekip Spike Rush’ın yayınlanması ve oyun modunun geleceği hakkında daha derinlemesine konuştu. “Şu an beta modunu düşünüyoruz. Değiştirilebilecek bir mod olabilir ya da belli bir zaman sonra oyundan çıkarılabilir. Belki çok uzun bir süre oyunda da tutabiliriz. Potansiyel olarak başka değişikliklerle de geliştirmeyi planlıyoruz. Sizler bu modların kaderine karar vereceksiniz! ”dedi

Berbach ve Prochnow da zaman geçtikçe ‘tuhaf’ oyun mekaniği ile daha geçici oyun modları hakkında ipuçları veriyor. “VALORANT modlarının daima gelişmesini bekliyoruz. Uzun süre güvenebileceğiniz ve sevebileceğiniz kalıcı modlar aynı zamanda belki de biraz zaman sınırlı modlar getirmek istiyoruz.” dedi.

Ölüm Maçı Ne Olacak ?

Birçok oyuncu, kapalı beta sürümünün yayınlanmasından bu yana VALORANT’da bir Ölüm Maçı modu istiyor. Tasarımcılar ve geliştiriciler oyuna ölüm maçı benzeri bir modun dahil edilmesi hakkında konuşurken, oyuncular da isteklerini yerine getirebilirler. Yapımcı “Henüz belirli bir lansman tarihini taahhüt edemesem de, bunun ekibimizin tarafından net bir şekilde anlaşıldığını ve ihtiyacımız olan teknolojilerden bazılarını oluşturmaya başlayabileceğimizi söyleyebilirim. Örneğin ölüm maçı gibi bir mod.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Twitch Rivals Valorant Turnuvasının Detayları Belli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin