Video oyunu yapımcısı Electronic Arts yani EA Games, Steam ile yaptığı iş birliği ile bünyesindeki oyunların çoğunu Steam’de satışa çıkardı.

Ekim 2019’da Electronic Arts, Valve ile yaptığı anlaşma doğrultusunda EA Games oyunlarını Steam’e getirecek bir ortaklık duyurmuştu. Duyurudan bir kaç hafta sonra Star Wars Jedi: Fallen Order’ın Steam üzerinde piyasaya sürülmesiyle ortaklık başladı. Fakat bugün itibari ile iş ortaklığının en büyük meyvesi olan baba oyunlar, Steam üzerinde satılmaya başladı.

İşte Steam’e yeni gelen EA Games oyunları

Bu oyunlar içerisinde serinin devamı niteliğini taşıyan Steam oyunları bulunmakta. Bu oyunların gelmesi ile birlikte EA Games Access  hakkında bilgi verildi.

Steam’e EA Access geliyor.

EA Access, Electronic Arts tarafından sunulmuş abonelik tabanlı bir oyun hizmetidir. Abonelere bu sistem ile birlikte, Electronic Arts tarafından yayınlanmış oyunlara özel sınırsız erişim, yeni çıkmış oyunlara belirli bir erişim olanağı sağlar. Avantajları aşağıda listeledik.

  • Artan oyun sayısı
  • Electronic Arts bünyesinde üretilen oyunlarda %10 indirim
  • Electronic Arts bünyesinde üretilen oyunlara erken erişim
  • Bazı oyunlara özel içerikler
  • Oyun içi satın alımlarda yüzde 10 indirim
  • Uygun fiyat politikası
Önceki içerikVALORANT: Ölüm Maçı Modu Geliyor
Sonraki içerikMinecraft ve Conan’ın Çocuğu: 7 Days to Die İncelemesi
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin