VALORANT’ın piyasaya sürülmesi, yeni Battle Pass’in artık oyuncular tarafından kullanılabileceği anlamına da geliyor. Battle Pass ile oyuncular, sadece oyunu oynayarak ve XP kazanarak kostümler, başlıklar ve oyuncu kartları gibi kozmetik ürünlerinin kilidini açabilecekler.

Her şeyden önce: Evet, premium Battle Pass’ın kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekecek. Premium Battle Pass’ın maliyeti 1000 VALORANT puanı. Bu da yaklaşık 10 $ veya 10 €’ya denk geliyor. Aynı zamanda ödeme yapmayan oyuncular da Battle Pass’den yararlanabilecek. Ancak daha az eşya ya da kozmetik ürün sahibi olacaklar.

İşlemler ve Aşamalar

Bir sonraki etkinliğe geçmeden önce, önümüzdeki iki ay boyunca kilidini açabileceğiniz 50 aşama bulunuyor. Daha önce de belirtildiği gibi, Premium Battle Pass’i satın alan kişiler, ücretsiz Battle Pass’e kıyasla çok daha fazla eşyaya sahip olacaklar.

Battle Pass’ın kendisi 10 farklı bölümden oluşuyor ve her bölüm 5 premium ve bir ücretsiz aşama içeriyor. Mevcut her öğenin kilidini açtığınızda bir bölümü tamamlamış olacaksınız. Premium Battle Pass’i daha sonra almayı seçen oyuncular, diledikleri zaman geri dönüp premium katmanlarının kilidini açabilecekler.

Ödüller; belirli silah kaplamaları, spreyler, oyuncu kartları ve VALORANT profilinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz eşyalar olacak. Yeni bir Battle Pass çıktığında ilerlemeniz kilitleneceğinden, şu an alacağınız öğeler ise şimdilik bu Battle Pass’e özel olacak.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin