REKLAMmonsters reloaded advertisement

VALORANT’ın Act 2 güncellemesi yayınlandı. Yeni yama ile birlikte Riot, oyunculara bir Savaş Bileti de verdi.

Her zamanki gibi yeni Battle Pass, ücretli olanın yanı sıra ücretsiz bir yol da sunuyor. Her ikisi de yeni kozmetikler, silah eklentileri, spreyler ve daha fazlası ile dolu.

Ücretli premium yolun kilidini ise 1000 VALORANT Puanı (veya yaklaşık 10 $) ile açabilirsiniz.

Act II Battlepass Trailer - VALORANT

10 Bölüm ve Daha Fazlası

Riot Games, Battle Pass’i 10 bölüme ayırmış durumda. Her bölüm beş premium ve bir ücretsiz seviye sunuyor. Bu katmanlar oyuncular için geniş bir kozmetik koleksiyonunun kilidini açıyor:

Silah kozmetikleri, spreyler ve yeni silah eklentileri, Act 2’nin ve Battle Pass’in ana unsurlarından bir kaçı. Battle Pass’ta belirli seviyelere ulaşırsanız, Hivemind, POLYfox ve Red Alert isimli kozmetiklerin kilitlerini açabilirsiniz.

Silah Kozmetikleri – Gamerbase

Battle Pass’i Nasıl Yükseltebiliriz ?

Daha önce olduğu gibi VALORANT Battle Pass’ınızı yükseltmenin en etkili yolu günlük ve haftalık görevlerinizi tamamlamaktır. Ayrıca normal oyun oynayanlar, her oyun modunda kazanılan turlara dayanarak deneyim puanlarınızı artıracaktır.

Örneğin Spike Rush modu daha kısa olduğu için, Battle Pass için daha az deneyim puanı sunuyor. Bu da standart oyun modunun seviye atlamanın en etkili yolu olduğu anlamına geliyor. Aynı zamanda kişisel performansınızın deneyim puanları üzerinde hiçbir etkisi yok. Oyunu kazanmanız veya kazandırmanız puanı kazanmak için yeterli.

Riot çalışanı Joe Lee daha önce genel olarak bir VALORANT Battle Pass’taki tüm ödüllerin kilidinin açılmasının yaklaşık 100 saat süreceğini söylemişti. Bu yüzden bir an önce görevleri tamamlamak, daha avantajlı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Temmuz Ayında Twitch’te En Popüler 10 Oyun

Önceki içerikTemmuz Ayında Twitch’te En Popüler 10 Oyun
Sonraki içerikPUBG Contınental Series 2020’nin 4. Etkinliğini Açıkladı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin