Ücretsiz En İyi Mobil Oyunlar

Oyun sektörünün ne kadar geliştiğini ve günden güne bizleri nasıl farklılıkların beklediğini artık tahmin dahi edemiyoruz. Bilgisayarlarımızdan uzak olduğumuzda, o an hızlıca erişim sağlayabildiğimiz cep telefonlarımız farklı bir maceraya yolculuk etmemize olanak sağlıyor.

İşte Sizler İçin Derlemiş Olduğumuz Ücretsiz En İyi Mobil Oyunlar!

KAMYON SİMÜLATÖR 2018: EUROPE

KAMYON SİMÜLATÖR 2018 EUROPE

En iyi mobil kamyon oyunu yapımcılarından Euro Truck Simulator bu sefer karşımıza Kamyon Simülatör 2018: Europe ile çıkıyor. Vakit geçirmek ve en iyi simülasyon deneyimini mobilde hissetmek isterseniz bu oyuna göz atabilirsiniz.

DESTINY RUN

DESTINY RUN

Oyunda yapmanız gereken tek şey seçim! İyi ya da kötü. Melek ya da Şeytan. Kaderiniz sizin elinizde. VODOO yapımlı Destiny Run TikTok‘ta viral olmuştur. Oyun algınıza farklı bir soluk getirebilir.

RACE MASTER 3D

RACE MASTER 3D

Hız tutkunuz olmasa bile bu oyun sayesinde aşırı hıza aşık olabilirsiniz. Race Master 3D karşınıza her defasında farklı bir engel veya rakip çıkarabilir. Anlık reflekslerinizin artacağı, oyun hakimiyetinizin gelişeceği mükemmel bir stres atma oyunu. Bir sonraki turda köşede sizi nelerin beklediğini merak ediyorsanız oyuna göz atmanızı tavsiye ederim.

ANGLE FIGHT 3D

ANGLE FIGHT 3D

Son zamanlarda en çok oynanan oyunlar arasında yerini almış ve tahtını kimseye vermeye niyeti yok gibi. ANGLE FIGHT 3D basit bir simülatör oyunu. Karşınızda bulunan düşmana en yüksek hasar vermeniz bir sonraki seviye için yeterli olacaktır. Basit ama eğlenceli!

SCREAM GO HERO

SCREAM GO HERO

Ketchapp demek bir yeni oyun daha demektir. SCREAM GO HERO ile bağırmaya çalış. Ne kadar çok bağırırsan o kadar yükseğe zıplarsın. Dikkat et tuzaklara yem olma. Elinden bırakamayacağın bu oyunu incelemelisin.

ROBLOX

ROBLOX

Ücretsiz en iyi mobil oyunlar listesi yapıyoruz ve içerisinde ROBLOX yok mu? Elbette var. Sanal evrenin imkansızlığından yararlanan oyun; bize sonsuzluğu sunmakta. Nihai evrenin içerisinde kaybolmaya hazır ol! Rakiplerinle savaşabileceğin veya yeni dostluklar edinebileceğin bu dünyada sana da bir yer ayırdık. Hemen katılmak istersen: Roblox

PUBG MOBILE

PUBG-MOBILE

İlk çıktığı günden bugüne dek her platformda bir numaraya yükselen kimsenin vazgeçemediği efsanevi mobil oyun. PUB-G’i anlatmaya kelimeler yetmez. Silahı kuşan ve rakibi ez! Klasik savaş, 4v4, ölüm maçı veya zombi istilası bir çok farklı oyun modu sayesinde oyunda geçireceğiniz iki katına çıkabilir. Hayatta kalmanın bir yolunu bul ve çorba paranı çıkar. PUB-G ile atış serbest.

MOBILE LEGEND: BANG BANG

MOBILE LEGENDS BANG BANG

Online Arenada favori kahramanını seç, 5v5 savaşın keyfini sür! Mobile Legends: Bang Bang ile koridor savaşları, ormancılık ve takım oyununun tadı avcunun içinde!

AMONG US

AMONG US

Dikkat! Aramızda bir sahtekar var. Hepimizi öldürmeye çalışan sahtekarı yakalamalıyız. Mürettebat arkadaşlarımızla verilen görevleri ya yerine getirelim ya da sahtekarın kim olduğunu keşfedelim. Hadi aramıza katıl!

CALL OF DUTY MOBILE – SEÇKİNLER TAKIMI

COD MOBILE

Call Of Duty MOBILE ile 100 oyunculu Battle Royale savaşları özlemiş miydin? Ölümüne tempolu bir savaş için ihtiyacın olan tek şey oyunu indirmek. Keskin nişancılara dikkat etmelisin. Her an her yerde seni gözetleyen biri olabilir.

CLASH ROYALE

CLASH ROYALE

Oldukça sevilen Clash Royale oyununu muhtemelen bilmeyen yoktur. Büyüleriniz ve savunma birlikleriniz ile kalenizi düşmana karşı en az hasarla korumaya çalışın. Birliklerinizi yükseltmeyi unutmayın. Clash Royale‘de bulunan yüzlerce kart ve her birinin özel yeteneği sayesinde savaşlar bir hayli keyifli geçecek.

ZOMBIE ANARCHY: SURVIVAL

ZOMBIE ANARCHY: SURVIVAL

Zombie Anarchy: Survival ile yetenekli bir toplayıcı ordusu kur ve dünyanın her yerinden oyuncularla savaş! Değerli materyaller, daha fazla silah ve küresel çok oyunculu lider panolarında sıralamanı yükseltmek için zaferlere imza at. Dünyanın sonunu getiren enfeksiyonun sırrını araştırırken şehirde gezinen hortlak gruplarını öldür.

MORTAL KOMBAT: THE ULTIMATE FIGHTING GAME!

Hadi biraz işin mutfağına gidelim. MORTAL KOMBAT çocukluğumuzdan bugüne dek peşimizi bırakmayan belki de bırakmasını istemediğimiz efsanevi oyun. İçgüdüsel dövüş hareketleri, abartılı animasyonlar ile görsel şölen sizleri bekliyor olacak. Faction Wars modu ile diğer çevrimiçi takımlarla eşleşerek haftalık ödül ve turnuvalara adınızı yazdırabilirsiniz.

HUNGRY DRAGON

Herkes ve her şey menüye dahil! Eğlence ve aksiyonun zirve yaptığı bu oyunda sen de yerini al. Hungry Dragon oynarken alevler telefonunuzdan çıkabilir, hiç bilmediğiniz bir orta çağa ışınlanabilir ve orayı fethedebilirsiniz.

SUPER FOWLST

SUPER FOWLST

Dünyamızı bir tavuğun kurtardığını söylesem komik olmaz herhalde. Evet, bir tavuk! Super Fowlst oynarken etrafınızda çeşitli şeytanlar yer alacak. Hepsini ezin! Hazineni, yumurta bombaları ve roketler gibi harika güçler için takas et.

İlginizi çekebilir: En İyi Xbox Series X ve Series S Ekipmanları

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin