Dünya’yı kasıp kavuran ve aşırı korku yaratan Korona Virüsü bir etkinliğin daha iptal edilmesine sebep oldu. TwitchCon Amsterdam’ da Korona Virüsü nedeni ile iptal edilen etkinlikler arasında ki yerini aldı.

Her yıl Twitch partnerleri ile düzenlenen ve izleyicilere eğlenceli anlar yaşatan, aynı zamanda yayıncılara büyük fırsatlar sunan TwitchCon’da Korona Virüsü’nden nasibini aldı. Dünya’da bir çok büyük fuar ve eğlence etkinliği iptal edilmeye devam ediyor. Korona Virüsünün daha şimdiden teknoloji ve oyun sektörüne vurduğu darbe çok büyük oldu. Bakalım yakın gelecekte teknoloji ve oyun sektörü daha fazla nasıl yara almaya devam edecek.

Twitch’den TwitchCon Amsterdam için gelen resmi açıklama şu şekilde;

Korona virüsünü yakından takip ediyoruz ve oluşturduğu sağlık risklerinden sonra TwitchCon Amsterdam’ı iptal etmek için zor bir karar aldık.

TwitchCon, twitch hayranlarının eğlenceli anlar geçirdiği bir hafta sonu etkinliği. İzleyiciler için hazırladığınız şovların tadını çıkartamayacağınız ve sizi hayal kırıklığına uğrattığımızı söylemek büyük bir eksiklik. Ancak topluluğumuzun, çalışanlarımızın ve TwitchCon’un gerçekleşmesinde rol oynayan herkesin sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

Bilet satın alan herkese TwitchCon biletinin karşılığının tamamı iade edilecek. Tüm bu iptaller 20 Mart’dan geç ödenmeyecek şekilde planlanmıştır. Geri ödemenin finans kurumumuzda işleme konması için lütfen 20 gün daha bekleyin. Bilet satın alırken girdiğiniz e-posta adresine bilet iptalinizin bir onay e-postası gönderilecektir.

Twitch’in otel bloğundan rezervasyon yaptıysanız, rezervasyonunuzun koşullarına bağlı olarak iptaller ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. Ancak iptal etmek için RAI Hotel Servisleri ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Bu iptalleri sizin adınıza gerçekleştiremeyiz. Rezervasyonunuzu çevrimiçi veya [email protected] adresine mail atarak iptal edebilirsiniz. Maalesef Twitch’in otel bloğunun dışında otel rezervasyonu yaptıranlar için geri ödeme garantisi veremiyoruz. Diğer iptaller için rezervasyon yaptığınız otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelecekte Amsterdam’ın ev sahipliği yapacağı bir TwitchCon için sabırsızlanıyoruz.

İlginizi Çekebilir: ASUS Rog Strix RTX 2070 Super İncelemesi

Önceki içerikVitality Yeni Transfer İddiası: Misutaaa
Sonraki içerikGAMERBASE PUBG Takımı Kuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin