GeForce NOW

Turkcell’in 2021 yılında bir bulut tabanlı oyun platformu tanıtacağını çoğumuz biliyorduk. Bu konu ile ilgili önemli bir duyuru yapıldı. Turkcell, yeni oyun platformu için NVIDIA Geforce Now ile işbirliğine giderek GAMEPLUS (GAME+) adını verdiği oyun platformunu duyurdu.

Turkcell oyun platformu GAMEPLUS, NVIDIA Geforce Now ile birlikte çalışarak Türkiye sunucuları üzerinden hizmet verecek. Geforce Now zaten hali hazırda ülkemizde kullanıma açılmıştı. Fakat sunucuların uzakta olması nedeniyle çoğu abonemiz ping sorunlarına sahipti. Ve gereksinimlerde yüksek hızda bir internet gereksinimi bulunuyordu. Bu sorun da, sunucuların Türkiye üzerinde olması sayesinde ortadan bir nebze kalkmış olacak.

Oyun oynamak için güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duymayacağınız bu sistem de, internetiniz sayesinde en yeni oyunları oynamak çok kolay bir hale gelecek. 600 adet oyundan daha fazla oyunu abonelerine sunacak olan hizmet, her geçen zaman güncelliğini korumaya devam edecek. Türkiye’de ki sunucularda 1080P ve 60 FPS imkanı sunacak olan hizmette aylık veya yıllık abonelik seçenekleri olacak. Fakat bu aboneliklerin henüz fiyatının açıklanmadığını belirtelim.

Tabii ki ilk başta sınırlı sayıda bir abonelik hizmeti sunacaklarını açıklayan GAMEPLUS servisine bu bağlantıdan ön kayıt oluşturabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin