EA Games’in en ünlü simülasyon oyunu olan The Sims serisinin son oyunu The Sims 4 çok uzak olmayan bir vakitte rafa kaldırılacağına inanılıyor. Aynı zamanda bildiğimiz kadarıyla The Sims 5, PlayStation 5 ile birlikte çıkacağı da resmi olarak açıklanmıştı.

THE SIMS 4 BİTTİ Mİ?

Son gelen eklenti paketi olan “Eco-Life style” ile oyunculardan eksi puan aldı EA Games. 8 Mayıs’ta sunulan son eklenti paketlerinden biri olan Eco-Life Style oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu ve beğenilmedi. Sims sevenler bunu, yapımcı şirketinin The Sims 5 için hazırlandıkları için, Sims 4’e pek zaman ayırmadıklarını öne sürüp eleştiriye boğdular. Buyrun son çıkan eklenti paketinin resmi videosuna, siz kararınızı verin:

The Sims™ 4 Eco Lifestyle: Official Reveal Trailer

THE SIMS 5 KESİNLEŞTİ Mİ?

Henüz tam bir tarih onaylanmamış olsa da 2021’in ilk dönemi olarak öne sürüldü. Bu söylentinin en başta başlamasının nedeni; The Simcity ve Sims gibi başyapıtların  yapımcısı olan Maxis’in, Texas’ta açtığı iş ilanlarında yepyeni bir oyun için “Sanat Yönetmeni” aradığı görüldü. Sims’in resmi fan sitesi ise bu konuya sitesinde yer vermişti. Yeni bir Sims oyunu mu geliyor diye kafa karışıklığı oluşturmuştu.

 

EA GAMES CEO’SUNDAN THE SIMS 5 İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DETAYLAR PAYLAŞILDI!

Uzun süredir beklenilen oyun için, EA Games Ceo’su Andrew Wilson, The Sims 5 için daha farklı bir ortamın yaratılmaya çalışıldığını ve yeni jenerasyon oyunu olarak farklılık yaratacak bir oyun olacağını söyledi. Bunun yanı sıra en çok merak edilenlerden biri ise 2001 yılında The Sims için getirilen Online modu, bir süre sonra kapatılmıştı. Oyuncular en çok bunu özlemişti Sims için. Wilson buna, “Kendimizle rekabet ediyoruz, oyuncuların istekleri ve kendimizi geliştirmek açısından çok şey yapacağız bu yıl ve gelecek yıl. Simsçiler için daha fazla sosyal aktivite getireceğiz bu oyunla. Tıpkı The Sims Online gibi. Eski The Sims tecrübesini ne kadar özlediklerini biliyoruz. Bunu onlara yaşatacağız. Bunun için çalışıyoruz” dedi.

EA GAMES SANAL ETKİNLİK DÜZENLEYECEK

Herkesi, bu düşüncelere iten bir başka sebep ise EA Games’in kendi resmi Twitter hesabından paylaştığı bu gönderiydi.

 

COVID-19 Pandemisi tüm etkinlikleri maalesef iptal ettirdi. Ancak görüyoruz ki EA Games birçözüm bulmuş. Sanal etkinlik 11 Haziran Cuma günü Türkiye saati ile Gece 2’de canlı yayınla yapılacak. Herkesin merak ettiği soru ise, The Sims 5 ile alakalı bir detay ya da video gösterilecek mi? Kim bilir, EA Games’ten bahsediyoruz. Orda buluşuruz!

İlginizi Çekebilir: Fast Furious Crossroads İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin