9. yapımının gelecek seneye ertelenen Fast Furious serisinden uyarlanan Fast & Furious Crossroads için oynanış fragmanı yayınlandı.

Fast & Furious Crossroads oynanış videosu yayınlandı

Aralık 2019 tarihinde yayınlanan sinematik tanıtım videosu paylaşılan yapımın yeni fragmanında odak noktası oynanış dinamikleri ve grafik detayı olmuş. Fast Furious serisinin baş karakterleri Vin Diesel, Michelle Rodriguez, ve Tyrese Gibson gibi oyuncuların sesleri de fragmanda duyuluyor. Oyunun duyurusunu da VGA2019 töreninde Vin Diesel yapmıştı. Fakat fragmanda her ne kadar aksiyon dolu sahneler olsa oyuncular için bir hayal kırıklığı yarattığını söyleyebiliriz.

Fast & Furious Crossroads, Slightly Mad Studios tarafından geliştiriliyor ve Bandai Namco tarafından yayınlanacak. Fragmanın sonunda da oyunun 7 Ağustos tarihinde çıkış yapacağını görüyoruz. Ek olarak henüz detaylarını bilmediğimiz bir üç yönlü çok oyunculu mod da oyunla beraber göreceğimiz detaylardan birisi.

Sinema filmiyle birçok başarıya imza atan Fast Furious serisi bu sene 9. yapımıyla sinema severlerin karşısına çıkacaktı. Fakat tüm dünyada hızla yayılan covid-19 salgını nedeniyle Nisan 2021 yılına ertelenmişti.

Fast & Furious Crossroads Oynanış Fragmanı;

Fast & Furious Crossroads | Gameplay First Look

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin