Xbox’ın yeni nesil konsolları için özel olarak geliştirilen Bloober Team stüdyosunun oyunu The Medium için bir oynanış videosu yayınlandı. The Medium, psikoloji ve korku ögelerini içinde barındıran bir oyun olarak önümüze çıkıyor. Hatta oyun içerisinde aynı anda ruhlar dünyasına gidip gelebiliyor karakterimiz.

Görüntülerde ana karakterimiz olan Marianne, oyundaki düşmanımız The Maw ile karşılaşıyor. The Maw karakteri ise tıpkı bizim gibi aynı anda ruhlar dünyasına gidip gelebiliyor. Ruhlar dünyasında iken düşmanımız bizi görebiliyor veya bulabiliyor. Fakat gerçek dünyada durumlar tam tersi. Çünkü The Maw, gerçek dünyada hem görünmüyor hemde kör olduğu için göremiyor. Oyunun oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Medium - Official 14-Minute Gameplay

Videodan da anlayacağımız üzere oyunda sık sık ruhlar dünyasına girip çıkacağız. Bize farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan The Medium, Xbox Series S , Xbox Series X ve Windows için 28 Ocak tarihinde satışa sunulacak.

Oyunun sistem gereksinimlerine önceki yazımızdan erişebilirsiniz. Oyunun çeşitli platformlardan çıkış yapacağını belirtmekte fayda var. Satış sayfalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Steam
Epic Games
Xbox Store

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin