Playstation oyuncularının özellikle tanıdığı ve çok beğenilen The Last of Us oyununun dizisi yapılacağı çok önceki zamanlarda açıklanmıştı. Özellikle şu sıralar genel olarak oyuncuların büyük ilgisini toplayan diziler yapıldığından dolayı The Last of Us dizisinin çekimlerine başlanması hem oyun severleri hem de oyunun büyük hayranlarını çok fazla heyecanlandıran bir gelişme oldu.

The Last of Us Part II oyunu 2020 yılının en iyi oyunu olarak seçilmişti. Kendisine oyuncular tarafından bol bol olumsuz eleştiriler serpilse de yılın en iyi oyunu ödülünü almayı başarmıştı.

Büyük başarı yakalayan bu oyun da bir HBO dizisine dönüştürülüyor. İki oyunu da kapsayacak olan dizi açıklananlara göre oyundaki senaryolara bağlı kalacak. Pedro Pascal, Joel rolünü üstlenirken Bella Ramsey ise Ellie rolünü üstlenecek.

Oyundaki her şey Joel ve Ellie’nin üzerinden geçtiğinden bu iki oyuncunun dizideki rolleri bir hayli büyük. Karakterleri izleyiciye iyi yansıtmaları dizinin başarılı olmasını büyük oranda sağlayacaktır zaten. Çünkü bunu oyun temadan bağımsız olarak başarılı bir şekilde ele almıştı. Diziyi izleyen oyuncular aynı etkiyi dizide de görmek isteyeceklerdir. Dizinin çekimleri şu anda Kanada’nın Calgary şehrinde devam etmekte. Anna Torv’un kadroya dahil edilmesi de heyecanları bir tık daha arttırmayı başardı.

The Last of Us dizisinin ne zaman HBO’da izleyici karşısına çıkacak bilinmiyor fakat prodüksiyonun 2022 yılına kadar devam edeceği söyleniyor.

The Last of Us dizisinde rol alan bazı oyuncular;

  • Pedro Pascal – Joel
  • Bella Ramsey – Ellie
  • Anna Torv – Tess
  • Gabriel Luna – Tommy
  • Nico Parker – Sarah
  • Merle Dandridge – Marlene

The Last of Us Dizisinden Görüntüler;

Açık konuşmak gerekirse dizinin seti çok hoş bir ortama benziyor. Başarılı bir şekilde dizayn edilmiş gibi duruyor. Dizinin akışı da bu kadar başarılı ilerlerse zaten herkesin aklında yer edecek bir dizi olur. Gamerbase ailesi olarak heyecanla beklemekteyiz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin