Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da oyun severlerin merakla beklediği The Elder Scrolls Online: Greymoor isimli ek paket 26 Mayıs’ta satışa çıktı.

Türkiye’yi yenilikçi teknolojiler ile buluşturan Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore ile yepyeni yapımları sunmaya devam ediyor. Oyun severlerin uzun zamandır beklediği çok oyunculu rol yapma oyunu (MMORPG) The Elder Scrolls Online: Greymoor, Playstore’da 26 Mayıs’ta satışa sunuldu.

Batı Skyrim bölgesi keşfediliyor

Yapımda oyuncular Daggerfall, Ebonheart ve Aldmeri ittifakları arasından, Breton, Redguard, Ork, Nord, Dunmer, Argonian, Altmer, Bosmer, Khajiit ve Imperial olmak üzere 10 ırktan birini belirliyor. Ardından ise Sorcerer, Templar, Dragonknight ve Nightblade sınıfları arasında seçim yaparak oyuna başlıyor.

Yeni yayınlanan The Elder Scrolls Online: Greymoor ile vampirler daha etkin hâle geliyor. Tamriel kıtası ve Skyrim bölgesi genişlerken, Vampir Lordu’nun kuvvetleri karşısında kapana kısılan Nord ırkı için sürükleyici bir savaş başlıyor

Serinin üç ve dördüncü paketleri yolda

ABD’li oyun yapımcısı ZeniMax Online Studios’un geliştirdiği The Elder Scrolls Online, Bethesda Softworks tarafından yayınlanıyor. The Elder Scrolls Online dünyasını hem içerik hem etkinliklerle sürekli olarak güncel tutan iki dev firma, güç birliği yaparak yeni bir maceraya imza atıyor.

Bu iş birliğiyle, The Elder Scrolls Online: Greymoor adındaki genişleme paketiyle birlikte Mart ayında yayınlanan Harrowstorm hikâyesinde ikinci aşamaya geçiliyor. Serinin üç ve dördüncü paketlerinin ise Ağustos ve Kasım aylarında yayınlanması planlanıyor.

Oyunu playstore’dan satın alabilirsiniz

İlgili internet sağlayıcısı olan Türk Telekom kullanıcıları oyunları faturasına ek 12 ay taksit ile satın alabilirken, müşterisi olmayan kullanıcılar modil ödeme ve kredi kartı ile alışveriş gerçekleştirebilirler.

The Elder Scrolls Online: Greymoor paketlerinin fiyatları şöyle:

The Elder Scrolls Online: Greymoor 288 TL

The Elder Scrolls Online: Greymoor Digital Upgrade 182 TL

The Elder Scrolls Online: Greymoor Digital Collector’s Edition Upgrade 240 TL

The Elder Scrolls Online: Greymoor Digital Collector’s Edition 382 TL

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin