Tekken 7 4. sezon güncellemesi ne zaman sorusuna yanıt geldi. Tekken 7 4. sezonun güncellemesi 10 Kasım’da bizlerle birlikte olacak. 4. sezona gelen yeni güncellemeyle birlikte de yeni içeriklerde bizleri bekliyor. Ayrıca Tekken 7’nin karakterlerinden Kunimitsu’da denge değişikliğine gidildi.

Kanumitsu ve Vermillion Gates, bu sezon oyuna eklenen avcılardan olacak. Tekken ekibi, oyuncular için çevrimiçi olarak çok fazla kullanılmayan diğer karakterler ile ilgilide birkaç çalışma yaptı. Bu yeni çalışmalar özellikle karakterlerin tamamını göz önünce bulundurmak için geliştirildi.

Oyundaki bir değişiklik ise oyundu Wi-Fi’den mi bağlanıyor yoksa kablolu olarak mı bağlanıyor bunu görebileceksiniz. Tekken’in dizi direktörü Katsuhiro Harada’ya göre, bu hayranların en çok talep ettiği bir durum dedi. Bu Wi-Fi göstergesinin yanı sıra, yeni Tekken Prowess özelliği, oyuncular için sıralama, performans vs. şeyler açısından çevrimiçi ve bireysel karakterlerle ayrıntılı istatistikler, beceriler göstermeye yarayacaktır.

Oyuna eklenen başka bir özellik ise Tekken God Omega. Tekken God Omega sayesinde oyuncuların artık ulaşması gereken yeni hedefleri olacak. 4. sezon biletini satın alan herkes için Pac-Man ve serinin 40. yıl dönümünden sonra oyun için kostüm, çıkartma ve profil özelleştirme öğeleri alacaksınız.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin