Twitch tarafından düzenlenen Twitch Rivals turnuvasında, Türkiye’yi temsil eden 4 takımdan turnuvaya devam eden tek takım olan Team wtcN, yarı finalde rakibi olan Team IzakOOO’u 2-0 ile geçerek finale çıkmaya hak kazandı.

Ülkemizden 4 takımın mücadele ettiği Twitch Rivals Avrupa turnuvası, 5-8 Haziran tarihleri arasında online olarak düzenleniyor. Toplam 16 yayıncı takımı, 49.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor.

Turnuvada toplam 4 Türk yayın ekibi mücadele ediyordu. Temsilcilerimiz Unlost, Alptv ve Mitharin turnuvaya grup aşamasında veda ederken, Team wtcN grup aşamasını namağlup tamamlayıp çeyrek finale çıktı. Çeyrek finalde rakibini 1-0 ile geçen wtcN ve arkadaşları, bugün Team IzakOOO ile yarı finalde karşı karşıya geldi.

İlk maç Haven haritasında oynandı ve Team wtcN maçı 13-11 kazanarak seride 1-0 öne geçti. İkinci harita olan Split’i de 13-12 kazanan Team wtcN seriyi 2-0 ile kazanarak finale çıkmaya hak kazandı.

Temsilcilerimiz yarın final aşamasında T.gdolphn vs T.Duno yarı final karşılaşmasını galibi ile karşılaşacak. Temsilcilerimizi finalde bol şanslar diliyoruz!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin