suNny resim
REKLAMmonsters reloaded advertisement

Finli oyuncu Miikka “⁠suNny⁠” Kemppi, Cuma günü yaptığı açıklamada ENCE ile olan sözleşmesini feshettiğini duyurdu. Bundan önce 26 yaşındaki oyuncu, 2020’nin sonunda ENCE kadrosunun elden geçirilmesinin ardından yedek kulübesine çekilmişti.

suNny, Eylül 2019’da dördüncü bir şans için ENCE’ye döndü. Ancak iç çekişme ve takımının aldığı kötü sonuçlar, oyuncunun son görev süresinin geldiğine işaret etti. Finli oyuncu eski GODSENT kadrosuna da (FPX) neredeyse bir hamle ile bağlantılıydı. Takım chrisJ ile bir sözleşme imzalamadan önce flusha ve autimatic ile bir ekip kurmaya çalışmıştı fakat başarısız oldu.

suNny, son iki yılda durmuş bir kariyeri yeniden canlandırmayı umuyor. Mousesports’un StarSeries i-League Season 4, V4 Future Sports Festival 2018 ve ESL One New York’u kazandığı o yıl önemli bir rol oynamıştı. Ayrıca suNny, 2018’in en iyi 16.oyuncusu olmayı başarmıştı.

Son olarak ise oyuncunun olayla ilgili attığı tweet şu şekilde:

Geçtiğimiz aylarda, bireysel düşünmek ve pratik yapmaktan başka yapacak bir şeyim yoktu. Kesin olan bir şey var. Büyük sahnelerde tekrar oynamaya ve yarışmaya hevesliyim ve hazırım.

Önceki içerikLeague of Legends, Manaveren ve Canbiçen Zayıflıyor
Sonraki içerikNVIDIA, RTX 3060’ın Madencilik Performansını Değiştirecek

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin