Bizimle bağlantı kur

Espor

Studio Warner Bros Espor Dizisi Üreteceğini Duyurdu!

CBS ve NBC televizyon kanallarının isteği üzerine Studio Warner Bros Espor dizisi üreteceğini duyurdu. Dizilerin ana teması komedi ve Espor ağırlıklı olacak.

Espor, futbol ya da diğer spor branşları gibi sadece kendini değil yanında bir çok etkenide geliştirmeye devam ediyor. Kendini tamamen turnuvalar ile canlı yayınlar ile sevdiren Espor, ülkemizde bir ilke imza atarak İYİOYUN filmi ve TAM KAFADAN dizi ile seyircinin karşısına çıkmıştı. Şuanda hazırlanmakta olan ve Warner Bros’un duyurduğu bu diziler Televizyon’da sürekli olarak yayınlanmaya başlıyacak.

Dizilerin hikayesi belli oldu

Televizyon kanalı CBS‘nin isteği üzerine yazılan ilk Espor dizisi, Echo Fox kurucusu, emekliliğe ayrılan ve oğlula şahsi problemler yaşayıp aralarını düzeltmek için bir Espor kulübü alan Rick Fox’un hayatını mizah ile ele alacak.

NBC’nin yayınlayacağı dizide Big Bang Theory’den kendisini tandığımız ünlü oyuncu Johnny Galecki rol alacak. Dizinin ilham kaynağı Big Bang Theory olacak. Ekipler ortaklaşa çalışma yürütecek.

 

İlginizi Çekebilir

Steam Cadılar Bayramı indirimleri başladı!

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra sahibi olduğu Cavalries Esports'da head coach olarak görev alıyor.

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor