Bizimle bağlantı kur

Oyun

Steam 2019 Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Her yıl olduğu gibi Steam yaz indirimlerinin tarihi bu yıl da sızdırıldı. Steam tarafından konuyla ilgili yapılmış bir açıklama olmasa da indirimlerin sızdırılan tarihte başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Cooler Master MM530 GCS İndirimi

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Çin Steam topluluk sayfası ve SteamCN dahil olmak üzere birden fazla kaynak tarafından doğrulanmış yaz indirimleri tarihi, SteamDB tarafından duyuruldu. SteamDB‘nin vermiş olduğu bilgiye göre, Steam 2019 yaz indirimleri 25 Haziran 2019 Salı günü Türkiye saati ile 20.00‘da başlayacak ve yaklaşık olarak 2 hafta sürecek.

Büyük ihtimalle önceki yıllarda yapılan indirimlerde olduğu gibi bu yıl da etkinlik için takas kartları oluşturulacak ve indirim süresince mini oyunlar aktif olacak. Eğer Steam seviyenizi artırmak için takas kartı alma planınız varsa planınızı 25 Haziran’a ertlemenizi tavsiye ediyoruz.

Analistler, bu yılki indirimler için çok büyük beklentiye girmiş durumda. Bunun en büyük sebebi ise Steam’in, Epic Store’un yapmış olduğu devasa Epic Mega Sale indirimleri ile yarışma çabasına girebilecek olması ihtimali. Her ne olursa olsun, bu rekabetten kârlı çıkan taraf oyuncular olacak gibi gözüküyor  🙂

Cooler Master MM530 GCS İndirimi

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

basede gamer

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oyun