Bizimle bağlantı kur

Mobil

Dr. Mario World Temmuz’da Çıkıyor!

Dr. Mario World, Nintendo’nun 10 Temmuz tarihinde yayınlanacağı yeni mobil oyunu olacak. Nintendo, bugün oyunun ilk ekran görüntüleri ile beraber yayın tarihini duyurdu.

Nintendo Dr. Mario World’u 10 Temmuz tarihinde yayınlanacağını duyurdu.

Puzzle oyunu olarak karşımıza çıkan oyunda, çeşitli virüsleri ortadan kaldırmak için kapsülleri kullanacağız. Nintendo Mobile youtube kanalı üzerinden paylaşılan videoda, Nintendo oyun içi dükkandan alabileceğiniz elmaslar hakkında konuşuyor. Bunlar 20’den başlayıp, 1,050 taneye kadar çıkan elmas paketleri. Elmaslar oyuna devam etmek, itemleri toplamak ve enerjiyi yenilemek için kullanılabilir.

Oyunun tek kahramanı sadece Dr. Mario değil. Oyun içi dükkandan Dr. PeachDr. Yoshi ve Dr. Toad‘u alabilirsiniz (bu doktorların gerçek para karşılığında satılıp satılmadığı belli değil). Her doktor, oyuncuların hepsini almak isteyeceği kendine özel benzersiz bir yeteneğe sahip.

Dr. Mario World’u, geçtiğimiz Şubat ayında Nintendo duyurmuştu. Firma oyunun çıkacağını doğrulamış ama hakkında başka bir bilgi vermemişti.

Nintendo’nun Dr. Mario World’den sonraki mobil oyunu ise şuan dünyanın çeşitli yerlerinde beta-testi yapılan Mario Kart Tour.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Mobil