space soldiers sticker
space soldiers sticker

Space Soldiers Stickerları sonunda steam pazarına ekleniyor!
Valve yaptığı açıklama ile 2018 ‘in ilk majör turnuvası olan ELEAGUE Major 2018 turnuvasında Eleme maçı oynayan takımlarda dahil 24 takıma Sticker çıkartılacağını duyurdu. Bu sayede Majör turnuvası için eleme oynamaya hak kazanan temsilcimiz Space Soldiers’ın uzun süreden beri istediğimiz stickerları sonunda çıkıyor !
ELEAGUE Major 2018 turnuvası 19-28 tarihleri arasında düzenlenecek ve biz CS:GO severlerin en sevdiği CS:GO turnuvalarından biri olduğu kesin. Turnuvada mücadele edecek 8 takım bir önceki Majör turnuvasından seçilirken geriye kalan 8 takım yapılacak eleme turnuvası sonucunda belli olacak. Normalde sadece Majör turnuvasında oynayan takımların stickerları çıkarken Valve aldığı bir karar ile artık eleme turnuvasında da oynayacak takımların stickerlarını oyuna ekleme kararı aldı ve bu sayede temsilcimiz Space Soldiers’ın stickerları oyuna eklenecek.
Temsilcimiz Space Soldiers 12-15 Ocak tarihleri arasında Majör turnuvasına katılmak için mücadele edecek. Temsilcimize bol şans diliyoruz ve herkesi Space Soldiers stickeri almaya davet ediyoruz!

Stickeri Oyuna Eklenecek 24 Takım:
 

Minor Champions and Runners-up
Australia Renegades China TyLoo
Turkey Space Soldiers France EnVyUs
Kazakhstan AVANGAR Russia Quantum Bellator Fire
United States Liquid United States Misfits
Current Challengers
United States Cloud9 Russia FlipSid3
Europe mousesports Germany Sprout
France G2 Europe FaZe
Ukraine Natus Vincere Russia Vega Squadron
Current Legends
Kazakhstan Gambit Brazil 100 Thieves
Denmark North Germany BIG
Denmark Astralis Poland Virtus.pro
Brazil SK Sweden fnatic

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin