Royal Youth ismi ile tanıdığımız ve LoL Espor sahnesinde gördüğümüz takım, bugün yapılan açıklama NASR Esports bünyesi altına girdiklerini açıkladı. Takımın ismi de artık NASR Esports Türkiye oldu.

“Herkese Merhaba!

2020 hepimiz için çok gelgitli bir yıldı.

Bir noktada Royal Youth için her şey durma noktasına gelmişti.

Bugüne kadar başardığımız şeylerin hiçbirini Türkiye’deki ve dünyadaki destekçilerimizin sonsuz desteği olmadan başaramazdık.

Sizler gibi bizimde Royal Youth’un büyümesi için büyük hayallerimiz ve tutkularımız var.

Bu büyümeyi yerel ve küresel boyutta devam ettirebilmek için harcadığımız onca süreden sonra NASR Esports’taki dostlarımız ile güçlerimizi birleştirme kararı aldık.

İddialı hedefleri ve başarılı ekibiyle NASR Esports, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki en başarılı ve en hızlı büyüyen espor takımı.

Takımımızın yeni büyüme stratejisinin bir parçası olarak Royal Youth mirasını devam ettirecek yeni kimliğimiz NASR Esports Türkiye olacak.

Takım, Royal Youth yönetiminden Berk ‘Uberq’ Uyguner ve ekibi tarafından yönetilmeye devam edecek. Bu yönetim, NASR Esports tarafından sağlanacak stratejik yönetim ve finansal destek ile takımın tüm günlük operasyonlarında tam otonomiye sahip olacak.

Bu birliktelik yenilenmiş takımımızın espor dünyasında yeni yükseklere çıkmasına olanak sağlayacak.”

Royal Youth, hali hazırdaki yönetim ekibi tarafından yönetilmeye devam edilecek ve NASR Esports tarafından stratejik yönetim ve finansal destek alacak. Ayrıca Türkiye’deki hali hazırda yükselen yıldızlara da, farklı oyunlar için olanak sağlanacak. Bununla birlikte yeni jenerasyon Türk oyunculara ve içerik üreticilerine fırsatlar sağlanacağının sözü verildi.

NASR Esports Türkiye VFŞL 2021 Kış Mevsimi kadrosu:

  • Young Seok ‘Last‘ Jung
  • Umut ‘Kituruken‘ Ceylan
  • Ahmad ‘Giyuu‘ Charif
  • Seung Min ‘BaekHo‘ Paek
  • Bahadır ‘Japone‘ Çolak
  • Eunseok ‘Eunko‘ Kim (Koç)
  • Remzi ‘Mynemosyn‘ Aydın (Koç)

  

  

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin